counter
Стрічка новин
Вибрати все
12 Червня
11 Червня
Всі новини...

Як правильно очистити будинок від негативної енергетики


Переглядів: 64


Як правильно очистити будинок від негативної енергетики

Негативна енергетика – біда для будь-якого будинку. Як захистити себе та своїх близьких. Щоб позбавити квартиру побутового негативу, достатньо провести простий ритуал і очистити приміщення.

Дуже часто до ясновидців звертаються люди з проханням допомогти їм очистити квартиру чи будинок. Але варто зазначити, що якщо це просто негатив, який утворився у приміщенні, наприклад, через постійні сварі, то почистити його може будь-яка людина. Для цього не обов'язково мати паранормальні надприродні здібності.

Для цієї мети потрібна звичайна свічка. Її треба буде взяти, запалити і від вхідних дверей обійти всю квартиру за годинниковою стрілкою, повернувшись потім назад. Важливо знати один секрет: свічкою потрібно водити вздовж стіни, уявляючи, що ми малюємо вогнем ґрати. Тобто спочатку палаючим ґнотом ведуть праворуч наліво, а потім — зверху вниз. Це потрібно зробити на площині всієї стіни, зверху до низу. Такі вогняні грати повністю знищують весь негатив, і виходить, що ми буквально обробляємо кожен сантиметр стінки.

Потрібно обійти за годинниковою стрілкою всю квартиру - однієї кімнати недостатньо, навіть якщо ви вважаєте, що негативна енергія концентрується саме там. При цьому треба постійно промовляти такі слова: «Від пристріту, від псування, від прокльонів, від ворогів видимих ​​і не видимих». Потім у кожній кімнаті приміщення, в одному з кутів, треба покласти по цибулині. Через три дні цибулю зібрати і викинути подалі від дому, а найкраще — закопати з тими самими змовами від пристріт і прокльонів. І піти, не озираючись.

Але якщо раптом ви відчуваєте у вашому будинку щось сильніше, ніж звичайна побутова негативна енергетика, треба бути набагато обережнішим. Якщо щось дряпає вас ночами, і вранці ви виявляєте краплі крові на простирадлі, або щось псує вам одяг, залишає дивні плями на шпалерах або ще гірше робить незрозумілі написи на стінах вашої квартири, почекайте з обрядом. Незрозуміло звідки взяті сліди, відчуття чиїхось дотиків (у народі говорили «чорт гладить»), кроки в порожньому будинку — з появою будь-якої з цих ознак краще звернутися до фахівця. Проста людина, яка не має надздібностей і спеціальної підготовки, не зможе сама впоратися з цією проблемою.

Зрозуміло, ви зможете знайти обряди, вам порадять святу воду та інші засоби, але вони є дієвими тільки в руках досвідченої людини. Все, що ви знаєте або можете десь прочитати, тільки сильніше розлютить таку сутність. Адже спочатку потрібно з'ясувати природу і причину настільки сильного накопичення негативної енергетики, і вже тоді працювати на порятунок від неї житлової квартири. Займаючись цим самостійно, можна нашкодити і собі, і рідним, і вдома, і тоді працювати і вкладати свої сили досвідченому екстрасенсу доведеться вдесятеро сильніше.

Якщо ви відчуваєте, що справа йде до біди, не дозволяйте негативу взяти гору над вашим життям. Ритуал із ґратами досить простий, щоб вчасно «замкнути» все погане в клітці і не впустити, присікаючи на корені. Ну а якщо все це було залишено на самоплив, і ви вже серйозно відчуваєте стороннє втручання у ваші справи, радимо не боятися допомоги досвідченого фахівця і все ж таки звернутися до того, хто точно врятує вас у непростій ситуації. Будьте уважні до енергетики вашого будинку, адже він - ваша фортеця, і там ви повинні бути захищені,


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
7 способів зробити енергетику вдома чистішим і гармонійнішим
7 способів зробити енергетику вдома чистішим і гармонійнішим
Провести день вдало і використати енергетику нічного світила собі на благо допоможуть точні рекомендації астро....
Гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам належить ухвалити важливе рішення на роботі Не поспішайте, зв....
Сон у ніч з 11 на 12 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 11 на 12 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
12 червня о 9:52 розпочнеться сьомий місячний день Фаза Місяця – зростаюча
Любовний гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія та ентузіазм можуть надати вашим відносинам нового імп....
Анжела Перл розповіла, кого Всесвіт закидає подарунками. Які знаки Зодіаку очікує великий успіх у другій половині червня
Анжела Перл розповіла, кого Всесвіт закидає подарунками. Які знаки Зодіаку очікує великий успіх у другій половині червня
Згідно з прогнозом Анжели Перл, сьогодні очікується день, повний сильних емоцій Однак позитивні тенденції пере....
більше матеріалів
/-0,25003099441528-/ /-pc-/
Top