У наш час більшість свят завжди супроводжується традиціями і особливими ритуалами. Новий рік - одна з найчарівніших подій, яка щороку збирає за столом найближчих.
Привітання президента, бій курантів, шампанське – знайомий сценарій новорічної ночі. Проте кожна сім'я загадує бажання по-різному. Розкажемо, яких правил потрібно дотримуватись, щоб бажане збулося.
Намагайтеся чітко формулювати свої мрії. Подумайте, що ви дійсно хочете – краще не узагальнювати!
Не варто віддавати своє бажання іншій людині, воно обов'язково має стосуватися того, хто загадує. Наприклад, якщо в одного з ваших близьких погано йдуть справи з роботою, то краще сформулювати це так - "Нехай фінансове становище нашої родини покращає".
У жодному разі не використовуйте подібний ритуал проти інших людей. Інакше негативні думки можуть повернутись до вас бумерангом.
Виключіть зі свого побажання дієслова "повинен" або "потрібно" - в них закладено негативну енергію. "Я буду успішним" - звучить краще, ніж - "Я маю бути успішним". Сюди ж відносяться висловлювання - "хочу отримати за всяку ціну", "хоча б". Слова можуть сильно вплинути на те, що ви написали.
Вказуйте цей час. Якщо цього зробити, то загадане залишиться у майбутньому, не наступивши.
Прохання в новорічну ніч має бути реальним. При цьому не радимо ділитися з друзями або близькими.
Крім того, до цього питання краще підійти відповідально. За кілька днів подумайте про найважливіше, про ваші бажання та мрії. Так ви не розгубитеся у найвідповідальніший момент.
Три новорічні обряди:
Вогонь, попіл та шампанське
Найпопулярніша новорічна традиція. Необхідно написати своє бажання на невеликому клаптику паперу, підпалити, а потім кинути попіл у шампанське та випити! Головне – встигнути до останнього 12 бою кремлівських курантів.
Ялинка виконає бажання.
Тут краще заздалегідь підготуватися і знайти те, що символізуватиме вашу мрію на найближчий рік, а в нагоду повісити на ялинку. Так, якщо ви мрієте про дитину – можна повісити соску чи пінетки, а якщо про власне житло – прикрасьте ялинкову гілку ключами.
Мандаринка до виноградинки
Найпростіший спосіб для тих, хто не хоче морочити. Підготуйте 12 часточок мандарину – з кожним боєм курантів з'їдайте по часточці та загадуйте бажання.