counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Фен-шуй: як безлад у будинку впливає на наше життя


Переглядів: 20


Фен-шуй: як безлад у будинку впливає на наше життя

Безлад може бути в кожному будинку. Для когось це явище лише тимчасове, а хтось живе у повному хаосі все життя. Фахівці в області фен-шуй стверджують, що бардак у будинку має сильний негативний вплив на життя людини, зокрема, на його здоров'я, фінансове благополуччя та стосунки з людьми. Отже, як саме бардак у будинку може заважати вашому щастю?

Перше, на що необхідно звернути увагу, це передпокій. Це місце, згідно з фен-шуй, основний шлях до будинку, яким йде енергія ззовні. Отже всі «затори» на цьому шляху не принесуть нічого доброго. Хлам у передпокої притягує невдачі, заважає притоку грошей у будинок та створює конфліктну атмосферу в будинку. Розберіться у вашому передпокої. Заберіть одяг, сезон якого вже давно пройшов, і позбавтеся непотрібних дрібниць та зламаних речей. Намагайтеся завжди підтримувати чистоту в цьому місці, тоді позитивна енергія не зустріне перешкоди на своєму шляху і вільно увійде до вашого будинку.

Безлад у ванній вказує на внутрішній стан господині будинку. Якщо ванна кімната чиста, жінка задоволена своїм життям, вона самодостатня і цінує себе. Якщо все навпаки, то варто задуматися про те, що жіноче щастя не може прийти, коли сама жінка не бажає цього. Заберіться у ванній, розкладіть все на свої місця. Чистота у ванній кімнаті притягує кохання та робить жінку більш привабливою та впевненою в собі.

Не забудьте про туалет! Фахівці в області фен-шуй стверджують, що в туалеті накопичуються всі образи, стрес та тривоги. Саме в цьому місці людина розлучається з негативом та поганим настроєм. Тож не варто довго накопичувати погану енергетику. Забирайтеся в туалеті якнайчастіше, тоді ви зможете навчитися швидко забувати погане і простіше сприймати все, що відбувається навколо.

Кухня вважається у фен-шуй серцем будинку. Крім того, кухня - це джерело достатку та грошової енергії. Якщо в цій кімнаті завжди порядок, то у сім'ї ніколи не буде фінансової кризи. Від чистоти кухні також може залежати здоров'я. Якщо ви довгий час не можете скинути зайву вагу, то може варто спробувати розібратися в кухонних шафах і очистити кухню від зайвого мотлоху?

Безлад у вітальні негативно відбивається на взаєминах з домочадцями та людьми, які приходять у ваш будинок. Ця кімната не повинна бути сильно захаращена меблями, так вам буде легше знаходити спільну мову з людьми та спілкуватися. У вітальні обов'язково має бути яскраве світло, це приверне до вас добрих та чуйних людей.

Спальня, згідно з фен-шуй, є майстернею вашого особистого щастя. Хороша атмосфера у цій кімнаті сприяє зміцненню сімейних стосунків, залученню кохання, гарному сну. Як правило, у спальні людина проводить більшу частину свого часу. Головна функція цієї кімнати – це повноцінний відпочинок та сон. Позбавтеся всього, що не заважає вам нормально розслабитися. По-перше приберіть усі речі та предмети, якими дано не користуйтесь (це стосується і одягу), звільніть полиці від зайвих дрібниць. Нехай кожна річ, яка знаходиться в спальні, буде корисною. Безлад у спальні не тільки шкодитиме вашому сну, але й зможе стати причиною ваших невдач на любовному фронті.

Чистота – запорука здоров'я, і ​​не лише фізичного, а й душевного. Позбавтеся від непотребу у своєму домі, і ви відчуєте, як очистився ваш дім і ваш духовний світ.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,22435402870178-/ /-pc-/
Top