counter

Афірмації для жінок: як стати щасливою, коханою та багатою


Переглядів: 25


Афірмації для жінок: як стати щасливою, коханою та багатою

Що хоче жінка отримати від життя? Ну, звичайно, щастя! Де ж його шукати? І коли воно нарешті знайде мене? - думає кожна жінка, дивлячись на свою нелюбиму роботу, набридлого чоловіка, купу домашніх обов'язків і старий гардероб, який вже проситься на смітник. І де тут щастя?

Езотерики вважають, що щастя, кохання та грошей чекати не треба. Все це вже є у нас у підсвідомості. Наше щастя сидить усередині нас, але ми чомусь самі ховаємо його від себе.

Як же стати щасливою, успішною, бажаною та коханою? Набути все це допоможуть афірмації на кожен день. Це установки, які зможуть зробити вас новою людиною, яка має все, що вона тільки не попросить у Всесвіту.

Візьміться нарешті за своє життя, і не відкладайте своє щастя на потім!

Афірмації на кожен день
Багато жінок вважають, що недостойні хорошої роботи, великих грошей та гідного чоловіка поряд із собою. Вони самі встановлюють собі рамки, які їм ніколи не вийти. Виходить, самі жінки позбавляють себе свого щастя.

Щоб змінити себе і своє життя, досить спочатку змінити своє мислення. Після того, як ви почнете мислити як успішна, відкрита і впевнена людина, всі блага та радості життя потягнуться до вас.

Наведемо кілька прикладів негативних установок, які заважають вашому щастю та прикладам афірмацій, які допоможуть вам скоригувати своє мислення та налаштуватися на нове життя.

«Я не гарна: у мене зайва вага, товсті стегна, маленькі груди». Ви є те, що ви думаєте про себе. Якщо ви самі сприймаєте себе негарною, то не чекайте компліментів від оточуючих людей.

Тут допоможуть такі афірмації: «Я люблю себе», «Я приймаю своє тіло таким, яке воно є», «Я спокуслива та сексуальна».

«Я бідна, але горда!» Це установкою ви самі вганяєте себе в злидні. А гордість, між іншим, смертний гріх! Не варто пишатися своєю бідністю. Не досягнення. Вчіться любити гроші та сприймати їх як засіб отримання задоволення.

Вам допоможуть такі афірмації на гроші: «Я легко і вільно впускаю гроші у своє життя», «Мені подобається, коли маю багато грошей», «Я притягую всі блага у своє життя».

«Я не створено для щастя. Мої батьки у розлученні та все життя працюють за копійки. Мабуть, і мені призначена така сама доля. Вийшла заміж. Ну і що, що чоловік б'є та гуляє. Головне, щоб у дитини був батько. Доведеться терпіти. Нічого з цим не поробиш...» Кожна людина створена для того, щоб була щасливою! Кожна людина має право вибору: бути щасливою або все життя бідувати. Тож зробіть вибір на користь першого!

Говоріть собі: «Я створена для щастя», «Я вибираю щасливе життя, сповнене грошей, любові та радості», «Я поважаючи себе», «Я борюся за щастя».

Ці афірмації на кожен день дозволять вам знайти те, чого ви прагнете. Чи не відкладайте своє щастя на потім. Будьте щасливою зараз, і тоді все почне змінюватися.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Як підвищити свою енергетику та зміцнити біополе: 5 ефективних способів
Завжди бути в тонусі, випромінювати успіх, досягати поставленої мети і виконувати свої мрії можливо, володіючи....
Що таке біополе
Що таке біополе
Давно відомо, що людина має як матеріальне тіло, а ще й біоенергетичне Біополь – це невидима структура, яка мі....
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 2 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам потрібно включити егоїзм на повну силу Тільки попередьте партнера відразу, що ви йому не ....
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 2 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православні цього дня згадують святого Авдія, одного із дванадцяти малих біблійних пророків У народі ж 2 грудн....
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Погода на 2 грудня 2022 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Наши предки говорили: если 2 декабря у Луны появилось сразу несколько колец, значит, на следующий день ударит ....
більше матеріалів
/-0,25877094268799-/ /-pc-/
Top