counter
Стрічка новин
Вибрати все
6 Жовтня
5 Жовтня
Всі новини...

Особовому адвокату Трампа доведеться дорого відповісти


Переглядів: 45


Особовому адвокату Трампа доведеться дорого відповісти

Поки утворилася деяка пауза в незвичайному процесі імпічменту Дональда Трампа, який був початий ще під час його перебування президентом, а продовжиться тільки 8 лютого, в поле суспільної уваги опинився недавній друг і особистий адвокат Рудольф Джуліані. Йому загрожує позов на жахливу суму в 1,7 мільярда доларів.

Джуліані дуже активно включився в захист Трампа після поразки того на виборах. Стояло завдання довести, що перемогу у президента вкрали злісні демократи, і Руді не скупився на гучні заяви та звинувачення. Ось тепер йому це вилізе боком.

Позов проти адвоката Трампа подала компанія Dominion Voting Systems. Її обладнання стояло на ряді виборчих дільниць, і Джуліані неодноразово публічно звинувачував Dominion, що техніка налагоджена спеціально таким чином, щоб віднімати голоси у Трампа і додавати Байдену. Обвинувальний документ складається з 107 сторінок, де наводиться більше півсотні прикладів того, як в консервативних ЗМІ, в твіттері, на особистому подкасті і в процесі судових слухань Рудольф Джуліані поширював негативну інформацію про Dominion. У позові йдеться про те, що і на мітингу 6 січня у Вашингтоні перед прихильниками Трампа, після якого найагресивніші пішли штурмувати Капітолій, адвокат згадав компанію Dominion в обвинувальному ключі.

Ні в одному з судів підозри щодо обладнання для голосування не підтвердилися. Дії Джуліані як адвоката, що поширює нічим не підкріплені, демонстративно неправдиві заяви, послужили причиною, по якій глава юридичного комітету сенату штату Нью-Йорк зажадав позбавити Джуліані адвокатської ліцензії. Одне з підстав: нібито свідомо видаючи брехню за істину, адвокат Джуліані намагався виправдати перед своїм видатним клієнтом високі гонорари, які складали близько 20 тисяч доларів в день.

Регулярні нападки на компанію привели до того, що її власникам і співробітникам почали погрожувати прихильники Дональда Трампа. Різко зросли витрати на забезпечення безпеки і на захист ділової репутації. Ці збитки Dominion і постарається відбити за допомогою позову про дифамацію - поширення наклепів. У компанії не виключають, що подібний позов можуть поставити і Дональда Трампа. Але точно слідом за Джуліані підуть позови до інших видатних прихильників екс-президента і провідним ЗМІ, які поширювали цю інформацію.

Цікаво, що відносини Руді Джуліані і Трампа останнім часом сильно зіпсувалися, президент не міг йому пробачити як повністю провалену кампанію із захисту своєї переконливої, як він вважає, перемоги над Байденом. Ще під час перебування в Білому домі 45-й президент наказав перестати виплачувати адвокату божевільні гонорари і перестав з ним регулярно і довго спілкуватися, як раніше. Багато хто чекав, що Джуліані виявиться в списку помилуваних в останні дні президентства, але цього не сталося, і тепер значна частина заробленого їм у Трампа піде на судові тяжби з Dominion. Незавидна доля ще вчора могутнього Руді.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
П'ять способів захисту від пристріту
П'ять способів захисту від пристріту
Будь-яке недобре слово, косий погляд або негативне висловлювання на вашу адресу може спричинити накладання при....
Нумерологія: як розрахувати вашу кількість долі
Нумерологія: як розрахувати вашу кількість долі
Кожна людина має власне число-покровитель, яке обчислюється за датою народження Дізнайтеся, яка цифра для вас ....
Сила жінки: що допоможе підтримати та відновити енергетику
Сила жінки: що допоможе підтримати та відновити енергетику
Енергетика людини часто буває дуже хиткою, що іноді навіть викликає проблеми зі здоров'ям Підтримайте свою ене....
Ангели люблять їх: кого з Зодіаків все життя зберігають Вищі сили
Ангели люблять їх: кого з Зодіаків все життя зберігають Вищі сили
Вищі сили зберігають їх, незримою долонею вказуючи вірний шлях Від народження вони особливі, тому що відчувают....
6 жовтня: Іраїди Спірний день. Не робіть цього сьогодні, якщо вам потрібні удача та гроші
6 жовтня: Іраїди Спірний день. Не робіть цього сьогодні, якщо вам потрібні удача та гроші
6 жовтня православні віруючі відзначають День зачаття Іоанна Хрестителя, а також згадують святу мученицю Іраїд....
більше матеріалів
/-0,47280406951904-/ /-pc-/
Top