counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Березня
29 Березня
28 Березня
Всі новини...

Втрата обручки. Боятися чи ні?


Переглядів: 209


Втрата обручки. Боятися чи ні?

Обручки - символ любові, довіри, вірності і фортеці шлюбних уз. Навколо них сформувалося безліч прикмет і легенд. Які з них правдиві, а які чиста вигадка, важливо знати і тим, хто тільки збирається створити сім'ю, і тим, хто вже живе в шлюбі?

Ще за часів язичництва обручки вважалися сильним оберегом наречених. Тому втратити їх - значило втратити заступництво небес.

Вони, як підкова, охороняли сімейне гніздо від напастей і бід. Але за однієї умови, якщо обручки не знімали з руки ні чоловік, ні дружина.

• Дівчині, яка збирається заміж, не можна давати міряти подругам обручку, подаровану на заручини. Те ж відноситься і до інших прикрас, подарованих коханим на знак підтвердження його почуттів. Це може нашкодити її жіночому щастю з обраним чоловіком.
Якщо ж все-таки наважуєшся позичити що-небудь з подарованого, ти повинна покласти прикрасу спочатку на стіл, а потім дати в руки.

• Одна з головних прикмет, яка не обіцяє нічого хорошого, - впустити обручку перед приміркою. Неважливо де: в магазині, вдома, перед вівтарем. Це знак того, що потрібно готуватися до інтриг і негативному впливу ззовні. Якщо любов пари сильна, то все можна буде подолати без втрат.

• Після того як обручка впала, потрібно протягнути через неї білу нитку. А вже потім надягати. Тоді погані наслідки будуть мінімізовані. Саму нитка після цього потрібно спалити зі словами: «Спали вогонь всі мої біди і печалі».

• Обручку надягають і носять на безіменному пальці. Вважається, що вона має зв'язок з Сонцем, енергією добра і благополуччя. Підбирати обручку потрібно точно за розміром. Тому що втратити обручку до або після весілля вважається поганою прикметою.

• Якщо обручка злетіла з пальця і ​​загубилася, це до сварок, непорозумінь і розладу. Якщо чоловік втратив обручку, значить, йому треба переглянути свої погляди на відносини, подумати, наскільки він готовий брати за сім'ю відповідальність. Якщо втратила наречена, їй варто задуматися про те, чи дійсно вона любить нареченого настільки, щоб виходити за нього заміж.

• Що робити якщо втратив обручку? Ще раз перевірити почуття часом. Якщо через три місяці бажання створити сім'ю залишається колишнім, то зроби крок назустріч долі з новими обручками.

Існують прикмети і для тих, хто хоче вступити в шлюб в майбутньому, але в цьому ще не має пари.
• Якщо під час весільного торжества доторкнутися до обручки одного з молодят або першим після наречених взяти в руки коробочку від обручок, можна сподіватися на швидку зустріч із судженим.

• Покладено, щоб обручки купував чоловік, майбутній чоловік: дві однакові обручки в одному місці в один і той же час. Навіть якщо вибирати їх приходять обидва.

• Бажано, щоб весільні обручки були з однорідного матеріалу, без гравіювань, написів, різьблення, інкрустацій. Вони повинні бути простими і міцними.

• А ось обручка, яку дарують на заручини, може бути і з діамантом або іншим коштовним каменем. Її бажано не знімати до самого весілля, тим самим демонструючи серйозність намірів і твердість рішення.

Допускається використовувати весільні атрибути предків, ті ж обручки, але тільки за умови, що їхні колишні власники були щасливі в шлюбі. Інакше не має сенсу, разом з обручкою перейде і частина негативної енергетики.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Афірмації дня: про те, як досягти успіху силою слова
Афірмації дня: про те, як досягти успіху силою слова
Афірмації — це позитивні настанови, твердження Тобто — це установки на те, що ви хочете мати у своєму житті
Погода на 30 березня 2023 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Погода на 30 березня 2023 року: народні прикмети та прогноз синоптиків
Наші пращури помітили, якщо у цей день мороз, то весна буде холодною Наші пращури помітили, якщо в цей день п....
Народные приметы на 30 марта 2023 года: что нельзя делать в этот день
Народные приметы на 30 марта 2023 года: что нельзя делать в этот день
У православ'ї на 30 березня припадає пам'ять святого Олексія, який називається Олексієм Теплим у народі Цього....
Гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен Сьогодні вам слід бути обережним у тому, що ви кажете, оскільки це може викликати невдоволення у ваши....
Любовний гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен Сьогодні не найкращий день для змін Хоча вам може здатися, що потрібно щось змінити, але зараз не час....
більше матеріалів
/-0,30832505226135-/ /-pc-/
Top