counter
Стрічка новин
Вибрати все
31 Січня
30 Січня
Всі новини...

Щоб не переводилося: зимові прикмети на удачу і гроші


Переглядів: 164


Щоб не переводилося: зимові прикмети на удачу і гроші

Існує безліч прикмет, які допомагають знайти удачу, процвітання і фінансове благополуччя. Народна мудрість допоможе кожному позбутися неприємностей, якщо дотримуватися заповіти наших предків.

Прикмети існують споконвіку, передаються з покоління в покоління і виручають людей у різних ситуаціях. Експерти пропонують познайомитися з зимовими прикметами, які допоможуть залучити удачу і знайти фінансове благополуччя. Знання наших предків точні, тому і в 21 столітті багато хто звертається до прикмет, щоб уникнути неприємностей на життєвому шляху.

1. Взимку гроші ховай так само, як сніг ховає землю. Народна мудрість говорить, що гроші, зароблені влітку, потрібно економити і витрачати з розумом, щоб виключити фінансові труднощі. У колишні часи частина накопичень залишали в заметах за будинком, щоб по весні бути при грошах.

2. Взимку віником сніг до будинку мети, щоб удачу залучити. Наші предки обмітали віниками навколо будинків, щоб утеплити їх. За прикметою удача в тому будинку живе, де господарі дбають про свої оселі.

3. Гроші взимку в будинок підуть, коли взуття в порядку буде. Ця прикмета свідчить про те, що після вулиці взуття потрібно ретельно обтрушувати і доглядати за ним. У сучасному світі її можна трактувати як «чисте і сухе взуття - гроші в дім», тобто ті, хто стежить за взуттям, не застудяться і зможуть заробити більше.

4. Грошей взимку що снігу - скільки намете, стільки і в будинок прийде. За прикметою велика кількість снігу обіцяє грошове багатство, тому поруч з будинком можна нанести замет, кинути туди монетку і сказати: «скільки сніжинок, стільки і монеток в гаманці».

5. Удача чекає того взимку, хто за будинком стежить. За прикметою щастя в будинок не прийде, якщо в оселі буде безлад і бруд. У зимовий період можна зайнятися розбором старих речей, щоб звільнити шафи, комори та антресолі від предметів, якими ви більше не будете користуватися.

6. Зима морозить - гроші в будинок наморожуються. За прикметою велика кількість візерунків на вікні обіцяє швидкий прибуток. Зараз все менше залишається вікон, на яких зима малює візерунки, тому можна просто поставити шматочок скла на балкон або за вікно, щоб на ньому з'явилися гарні розводи, намальовані холодами і морозом.

7. Удача в будинок стукає тому, хто вікна чистими тримає і свіжість пускає. Навіть взимку вікна можуть забруднитися, тому їх потрібно тримати в чистоті і обов'язково провітрювати приміщення. Частіше впускайте підбадьорливий морозне повітря в кімнати, щоб удача увірвалася зі свіжим вітром.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
5 сигналів Всесвіту, що передвіщають приємні зміни незабаром
5 сигналів Всесвіту, що передвіщають приємні зміни незабаром
Наше життя — це постійна зміна чорних та білих смуг Якщо зараз ви не задоволені своїм становищем, настроєм та ....
Чому ми зустрічаємо колишніх і стикаємося з минулим: шкідливі енергетичні прив'язки
Чому ми зустрічаємо колишніх і стикаємося з минулим: шкідливі енергетичні прив'язки
У багатьох людей буває так, що вони натикаються на неприємні відлуння минулого Хтось зустрічає колишніх, хтось....
Зло незавершених справ: чому важливо не відкладати справи на завтра
Зло незавершених справ: чому важливо не відкладати справи на завтра
Багато людей живуть у борг, вічно відкладаючи важливі справи на потім З енергетичної точки зору такий спосіб ж....
Як використовувати підказки Всесвіту у повсякденному житті
Як використовувати підказки Всесвіту у повсякденному житті
Протягом усього життя людина отримує багато підказок від Всесвіту, але помічає далеко не всі Щоб покращити сво....
Як розвинути інтуїцію
Як розвинути інтуїцію
Не всі люди мають розвинену інтуїцію Щодня Всесвіт посилає нам сигнали, які попереджають нас про небезпеку або....
більше матеріалів
/-0,23529410362244-/ /-pc-/
Top