counter
Стрічка новин
Вибрати все
3 Березня
2 Березня
1 Березня
Всі новини...

Щоб не переводилося: зимові прикмети на удачу і гроші


Переглядів: 169


Щоб не переводилося: зимові прикмети на удачу і гроші

Існує безліч прикмет, які допомагають знайти удачу, процвітання і фінансове благополуччя. Народна мудрість допоможе кожному позбутися неприємностей, якщо дотримуватися заповіти наших предків.

Прикмети існують споконвіку, передаються з покоління в покоління і виручають людей у різних ситуаціях. Експерти пропонують познайомитися з зимовими прикметами, які допоможуть залучити удачу і знайти фінансове благополуччя. Знання наших предків точні, тому і в 21 столітті багато хто звертається до прикмет, щоб уникнути неприємностей на життєвому шляху.

1. Взимку гроші ховай так само, як сніг ховає землю. Народна мудрість говорить, що гроші, зароблені влітку, потрібно економити і витрачати з розумом, щоб виключити фінансові труднощі. У колишні часи частина накопичень залишали в заметах за будинком, щоб по весні бути при грошах.

2. Взимку віником сніг до будинку мети, щоб удачу залучити. Наші предки обмітали віниками навколо будинків, щоб утеплити їх. За прикметою удача в тому будинку живе, де господарі дбають про свої оселі.

3. Гроші взимку в будинок підуть, коли взуття в порядку буде. Ця прикмета свідчить про те, що після вулиці взуття потрібно ретельно обтрушувати і доглядати за ним. У сучасному світі її можна трактувати як «чисте і сухе взуття - гроші в дім», тобто ті, хто стежить за взуттям, не застудяться і зможуть заробити більше.

4. Грошей взимку що снігу - скільки намете, стільки і в будинок прийде. За прикметою велика кількість снігу обіцяє грошове багатство, тому поруч з будинком можна нанести замет, кинути туди монетку і сказати: «скільки сніжинок, стільки і монеток в гаманці».

5. Удача чекає того взимку, хто за будинком стежить. За прикметою щастя в будинок не прийде, якщо в оселі буде безлад і бруд. У зимовий період можна зайнятися розбором старих речей, щоб звільнити шафи, комори та антресолі від предметів, якими ви більше не будете користуватися.

6. Зима морозить - гроші в будинок наморожуються. За прикметою велика кількість візерунків на вікні обіцяє швидкий прибуток. Зараз все менше залишається вікон, на яких зима малює візерунки, тому можна просто поставити шматочок скла на балкон або за вікно, щоб на ньому з'явилися гарні розводи, намальовані холодами і морозом.

7. Удача в будинок стукає тому, хто вікна чистими тримає і свіжість пускає. Навіть взимку вікна можуть забруднитися, тому їх потрібно тримати в чистоті і обов'язково провітрювати приміщення. Частіше впускайте підбадьорливий морозне повітря в кімнати, щоб удача увірвалася зі свіжим вітром.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Любовний гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде блискучою, привертаючи увагу партнера Не соромтес....
Гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День буде насичений подіями, які вимагають вашого ентузіазму та енергії Пост....
Медитация «Лабиринт» — для всех, кто ищет решение или попал в тупик
Медитация «Лабиринт» — для всех, кто ищет решение или попал в тупик
Не завжди у нашому житті все відбувається гладко та за розкладом Найчастіше, щоб знайти рішення, необхідно под....
Гороскоп на 3 березня 2024 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 березня 2024 року від Павла Глоби
3 березня 2024 року обіцяє бути ключовим періодом для багатьох представників знаків зодіаку за умови правильно....
Медитація-налаштування на зміну життя на краще
Медитація-налаштування на зміну життя на краще
Практики медитацій набирають все більшої популярності, і їхній ефект дійсно допомагає боротися з невдачами та ....
більше матеріалів
/-0,30084300041199-/ /-pc-/
Top