counter

9 речей, про які пристойні люди не говорить вголос


Переглядів: 680


9 речей, про які пристойні люди не говорить вголос

Іноді краще промовчати і обдумати відповідь, ніж під дією емоцій розповідати те, що крутиться на язиці. Особливо це стосується жінок, яких дуже просто розговорити. А слово, як відомо, не горобець... Так про що ж краще помовчати?

1. Благодійність

Добрі справи — це дуже похвально, але не варто розповідати про них кожному зустрічному. Добро втрачає всю свою принадність, коли про нього сурмлять, а іноді навіть викликає неприязнь. Хочете змінити на краще світ — робіть це мовчки. Кращий спосіб донести щось до людей — демонструвати щось хороше своєю поведінкою, а не пустими промовами.

2. Аскетичність
Сидите на дієті? Дотримуєтеся пост? Дотримуєтеся в житті мінімалізму? Це прекрасно, але навіщо стороннім знати ці подробиці? Якщо кричати про свої досягнення на всю Іванівську, то вони швидко знецінюються.

3. Героїзм
Все дуже просто: хочете бути героєм — будьте ним. Допоможіть ближньому безкорисливо, приберіть сміття, проявіть участь. І забудьте про це. Якщо ви зможете втриматися від бажання повідомити про добрі справи всім і кожному, ви будете по-справжньому винагороджені.

4. Духовне знання
Ви стали віруючим? Прийняли якусь віру? Чи практикуєте медитації? Це прекрасно, але це не привід говорити іншим, що вони негайно повинні зайнятися тим же самим. Пам'ятайте, у кожного свій шлях, і ніхто не зобов'язаний розділяти ваші погляди. Більш того, агітуючи інших на щось, ви можете геть відбити у них бажання піти вашим шляхом.

5. Моральність

У кожної людини є свої недоліки. Той, хто хизується своєю моральністю, — просто ліцемер.Не намагайтеся здаватися краще, визнайте свої недоліки і перестаньте хвалитися своїми ідеальними моральними засадами. Це виглядає дуже нерозумно!

6. Сімейне життя
У кожній родині трапляються конфлікти. Але краще про них не розповідати третім особам. Адже сварка вщухне, а думка про вас і вашу сім'ю залишиться. Чим менше ви будете розповідати про сімейне життя, тим більша ймовірність, що все у вас складеться добре.

7. Їжа
Пригощаючи інших людей, дотримуйтесь мовчазного спокою. Не розказуйте про те, з яких продуктів і як приготовлена ​​їжа, це не зробить вам честі. Хороший смак їжі гість і сам здатний оцінити, якщо він побажає — візьме у вас рецепт, але хизуватися своїми кулінарними талантами не варто. Окремо про вегетаріанців: будьте мовчазні. Як же шкода, що така прекрасна практика виглядає дивною і дурною в очах інших людей через тих, хто занадто багато про це розповідав.

8. Плани на майбутнє
Не розказуйте нікому про свої плани. Вони можуть помінятися в будь-який момент, а в очах людини ми опинитеся пустословом або брехуном. Ніхто не знає, що буде завтра. Плануйте події, дійте згідно з планом, але нікому не розповідайте про надії на майбутнє.

9. Діти

Якщо ви щиро вважаєте, що оточуючим цікаво дізнатися про успіхи ваших дітей, ви помиляєтеся. Мами, які раз у раз говорять про своїх дітей, —нещасні. Адже виявляється, що їм нема про що більше поговорити! Ви ж не хочете, щоб про вас думали в такому ключі?
Безумовно, є люди, з якими можна поділитися найпотаємнішим — сумнівами, несподіваною радістю, страхами, переживаннями. Але таких людей — одиниці. Ознака культури людини полягає в умінні розмежовувати поверхневих знайомих і дуже близьких людей.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,28830814361572-/ /-pc-/
Top