counter

8 ознак того, що вам заздрять і що з цим робити


Переглядів: 491


8 ознак того, що вам заздрять і що з цим робити

Заздрість - це та огидна емоція, яку кожен відчував хоча б раз. З нею нелегко впоратися, проте розумні люди намагаються контролювати свої відчуття. Як ви можете дізнатися, що хтось відчуває це неприємне почуття щодо вас?

1. Фальшиві похвали
Заздрісна людина без докорів сумління відважує вам компліменти, але за очі буде говорити гидоту. Найчастіше такі люди прикидаються, що абсолютно нікому не заздрять. Спробуйте їх нейтралізувати похвалою зі свого боку, тільки максимально щирою. Це бентежить і спантеличує.

2. Применшення ваших успіхів
Незалежно від того, наскільки великі ваші досягнення, людина, що заздрить, буде намагатися підкреслити їх невелику цінність і малу значимість, а також ставитися до вас поблажливо. Ігноруйте її думку і продовжуйте робити свою справу, проте не надто хваліться власними успіхами.

3. Демонстрація їхніх успіхів
Заздрісна людина стане виставляти напоказ свій успіх навіть більше, ніж потрібно, особливо на тлі ваших досягнень. Незважаючи на те, що це не дуже приємно, не показуйте їй своє невдоволення, оскільки це тільки буде змушувати таку людину відчувати себе більш впевненою у своїй поведінці. Краще щиро похваліть її.

4. Наслідування вам
Людина, яка вам заздрить, насправді хоче бути такою ж або краще вас. Вона стане копіювати те, як ви ходите, розмовляєте чи обираєте одяг, щоб підвищити собі самооцінку. Нехай цей факт вас не особливо засмучує. Замість цього допоможіть людині знайти свій стиль і імідж.

5. Нездорова конкуренція
Заздрять люди або льстиві, або зарозумілі, і вони весь час і всіма силами прагнуть доводити свою перевагу. Вони постійно хочуть із вами у чомусь змагатися, навіть у дрібницях. Якщо ви опинилися в такій ситуації, краще вчасно відмовтеся від участі в подібному «конкурсі».

6. Радість від ваших невдач
Заздрісна людина миттєво надихнеться, якщо ви будете робити помилки. Хоча вона рідко це показує, але потай буквально насолоджується вашими промахами. Не бійтеся помилятися і тримайте голову високо. Майте на увазі, що невдачі є частиною життя. Якщо ви не будете засмучуватися, то заздрісна людина не отримає очікуваного задоволення.

7. Плітки
Заздрісники нерідко пліткують і говорять за вашою спиною дуже образливі речі. Відкрита розмова з ними на цю тему - кращий спосіб впоратися з ситуацією. Негатив заздрісників схожий на стіну. І якщо ви будете битися об неї, то самі переповнитеся поганими емоціями, гнівом і невпевненістю в собі. Заздрісні люди зазвичай рідко йдуть на конфлікт, отже, якщо ви поговорите з ними про їхню поведінку, це може змусити їх переосмислити або повністю зупинити потік пліток і чуток.

8. Ненависть
Якщо людина ненавидить вас із якоїсь причини (часом вам незрозумілої), вона, ймовірно, просто заздрить. Це неприємно, оскільки нікому не подобається, коли до нього відчувають ненависть і неприйняття. Знову ж, ризикніть провести чесну розмову, а якщо вона не матиме ефекту, тоді знайдіть змогу вберегти себе від будь-якого спілкування з таким ненависником. Позбавте себе непотрібного негативу і відпустіть його.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,28558802604675-/ /-pc-/
Top