Партнер, який вам бреше і зраджує, може характеризуватися певними поведінковими моделями, і якщо ви їх помічаєте, то це повинно вас насторожити. Коли у вас виникають сумніви, поспостерігайте за людиною, робіть висновки і робіть відповідні дії.
1. Постійні ревнощі
Хоча це не здається логічним, зазвичай ті, хто зраджують, бояться, що їхній партнер робитиме те ж саме. На цьому ґрунті виникають надмірні і необґрунтовані ревнощі. Невірний чоловік усвідомлює, що він робить, а також знає, що поставлено на карту.
2. Емоційна нестабільність
У винного партнера виникають різкі перепади в настрої, він запальний, постійно прискіпується і висуває безглузді звинувачення. Можна сказати, що це несвідома відповідь на емоційну ситуацію і внутрішній конфлікт.
3. Залежність
Людина, яка зраджує, раптово змінює своє ставлення і нібито починає неймовірно потребувати свого партнера. Вона підкреслює, як любить і цінує. Найчастіше така зміна поведінки - це теж результат внутрішнього емоційного конфлікту і почуття провини.
4. Суперечливість
Коли один з партнерів зраджує то йому доводиться переосмислювати суть любові і ваших відносин. Він шукає нові способи спілкування зі своєю другою половиною, причому ці способи можуть бути дуже суперечливими і двозначними.
5. Пошук розради
Обдурений партнер далеко не завжди здатний пробачити. Це призводить до розриву або надлому в стосунках, тому що людина, яка зрадила, шукатиме розради в обіймах нового, тимчасового партнера, а це ще більше погіршує ситуацію, і проблеми наростають сніговим клубком.
6. Пошук задоволеності
Коли партнер відчуває, що його щось не влаштовує у стосунках, він зазвичай хоче компенсувати цей недолік, завівши роман на стороні. Він вважає, що ця проблема має тільки такий шлях вирішення, тобто обман. В результаті у відносинах у обох боків наростає розчарування і душевне спустошення.
Якщо ви підозрюєте, що ваш партнер вам зраджує, як вам поводитися?
- Зберігайте спокій. Перше, що спадає вам на думку, - це помста. І це найгірший варіант. Зупиніться, заспокойтеся і подумайте, чи варто продовжувати такі відносини.
- У партнера, що зраджує, часто трапляються рецидиви. Хоча ми вважаємо, що це може бути одноразова слабкість, викликана ситуацією, але правда в тому, що в більшості випадків у зрад трапляються регулярні рецидиви. І вам доведеться прийняти і визнати цей факт.
- Що б ви не робили, у вас ЗАВЖДИ залишаєтеся ви. Незалежно від прийнятого вами рішення, завжди шукайте варіанти, які будуть комфортні і принесуть користь в першу чергу вам. Пам'ятайте, що якщо ви збираєтеся пробачити того, хто завдав вам болю, ви почуватиметеся подвійно неправильно.
- Не намагайтеся відплатити тією ж монетою. Аналогічний вчинок, тобто відповідна зрада, нічого не вирішить. Ви тільки зробите собі ще гірше. Найкраще просто розірвати відносини і йти в життя кожен своїм шляхом .