counter

Чи потрібно бути сволотою, щоб домогтися успіху в житті


Переглядів: 194


Чи потрібно бути сволотою, щоб домогтися успіху в житті

Першим на думку спадає, швидше за все, Стів Джобс. Багатьом відомі історії про його непередбачуваний, складний і вибуховий характер. І він такий не один, погана слава закріпилася за Джеффом Безосом, засновником Amazon.com. А також за Такером Максом, автором і засновником TuckerMax.com, який відкрито називає себе сволотою за свій спосіб життя, що далеко не завжди узгоджується з нормами сучасної моралі. Однак він додає, що він усе ж щось робить для людства. Беручи до уваги всі ці приклади, варто задуматися і спитати себе: а чи обов'язково потрібно мати паскудний характер, щоб домогтися успіху в житті?

Доброта як слабка сторона характеру?

Джобс, Макс, Безос і брокер Джордан Белфорт (прототип головного героя у фільмі «Вовк з Уолл-стріт») служать яскравим зразком ідеї про те, що для успіху і багатства потрібно мати паскудний характер. Ця ідея підкріплюється ще й переконанням, що доброта є слабкою стороною. Прекрасно, коли на своєму життєвому шляху ви зустрічаєте славну людину, яка на всі сили намагається допомогти іншим. Такі люди рідкісні, їх небагато. Однак з часом ви починаєте помічати, що ними користуються і їх постійно ображають. Ви лютішаєте: до ваших добрих друзів не можна так ставитися! Ви починаєте задаватися питанням, чому ці ваші друзі не захищають себе? Вони що, занадто слабкі і пасивні? Може, їх хвилює, що говорять інші і якої вони про них думки? Правда в тому, що доброта повинна бути якістю людини, хоч вона часто розглядається як слабкість, яку можна експлуатувати в своїх цілях. Це особливо вірно в світі бізнесу, де конкуренція відіграє одну з провідних ролей, і будь-який промах може призвести до банкрутства. Все це призводить до того, що люди замість доброти вибирають її протилежність і стають сволотою, оскільки це шлях до влади і контролю над оточуючими.

Що стоїть за сволочним характером успішних людей?
Говорячи про сволочний характер для успіху, ми часто пропускаємо одну дуже важливу деталь: успіх складається з маси різних складових. Якщо людина весь час, вдень і вночі, виявляє свій гидкий норов, вона, швидше за все, так ніколи і не доб'ється довготривалого успіху. Такі люди можуть стати егоїстами, зацикленими на самих себе, і відрізнятися великою кількістю інших «принад» характеру. Вони будуть використовувати оточуючих, ніколи нічим не жертвувати заради інших, і з часом їх зненавидять. Ніхто не захоче їх підтримувати або допомагати, а тому їм доведеться вигрібатися поодинці.

Але як же приклад Стіва Джобса, запитаєте ви? У нього був жахливий характер, і він, тим не менше, був дуже успішний.

У його випадку, потрібно звернути увагу на те, чого він намагався досягти. Стів Джобс хотів змінити цей світ. Він старався з усіх сил, щоб це відбулося, і неймовірно досяг успіху на цьому шляху: те, що він створив, повністю змінило шість галузей світової промисловості, включаючи кіноіндустрію, цифровий формат, музику, виробництво ПК, планшетів і смартфонів. І оскільки він повністю концентрувався і фокусувався на виробництві своїх продуктів на рівні, що реально змінює весь світ, він трохи змістив свої інші пріоритети (наприклад, відносини з людьми) і поводився жахливо, щоб оточуючі не заважали його баченню. Успіх Стіва Джобса - це результат його ентузіазму і знань, а не поганого характеру.

Наскільки сильно ви бажаєте успіху?
Справа тут не в рішенні стати успішною сволотою або неуспішним хорошим хлопцем. Все питання в тому, якого успіху ви бажаєте досягти? Коли ви зрозумієте, який саме успіх залучає вас, ви вкладете в його досягнення всю свою силу, пристрасть і душу. Для цього потрібно рентгенівським променем «переглянути» самого себе і ретельно проаналізувати, як і на що ви витрачаєте свій час, про що думаєте, і навіть які емоції виявляєте в своєму щоденному житті. Всім іншим, що не допомагає досягненню вашої кінцевої мети, доведеться пожертвувати. Все це, однак, не означає, що вам потрібно буде стати сволотою. Це означає, що в центр свого життя ви можете помістити свою «суперідею», а не взаємодію з людьми.

Найкраща стратегія - це бути мудрим і знати, якого саме успіху ви жадаєте досягти, а потім провести самому собі внутрішню інвентаризацію і вирішити, чим потрібно пожертвувати для досягнення мети. Якщо вам важливо, щоб вас не вважали сволотою, вам доведеться трохи адаптувати своє спілкування з іншими людьми. Якщо для вас це не має значення, що ж, знову згадайте про легендарні світові приклади.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
1 липня о 0:27 розпочнеться 25-й місячний день Місяць перебуватиме у фазі спадання
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба закликає не сприймати події дня буквально, а сконцентруватися на самовладанні у будь-якій ситуації....
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба рекомендує цього дня зосередитись на поточних завданнях та зберігати самовладання у взаємодії з к....
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба опублікувала з прогнозом на 24 червня для всіх знаків зодіаку, приділяючи особливу увагу турботі ....
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам чекає активний день Ваша енергія буде на висоті, і це слушний....
більше матеріалів
/-0,26002502441406-/ /-pc-/
Top