counter

Їздять в інше місто за пільгами: заручниками прописки в Україні стали 10 мільйонів людей


Переглядів: 177


Їздять в інше місто за пільгами: заручниками прописки в Україні стали 10 мільйонів людей

Близько 10 мільйонів українців, які живуть в межах країни, але не за місцем реєстрації, змушені за здійсненням своїх цивільних прав їздити в інше місто, де прописані. Про це повідомляє видання "Сегодня".

Згідно з інформацією ресурсу, в Україні практично неможливо зареєструватися в орендованій квартирі, оскільки власники нерухомості побоюються нечистих на руку мешканців і податкових перевірок. Тому такі елементарні права громадян, як отримання допомоги при народженні дитини, вклеювання фотографії в паспорт, оформлення пільг, реєстрація бізнесу - можливі для них тільки за місцем реєстрації - іноді за сотні кілометрів від фактичного місця проживання.

Виняток зробили тільки для оформлення дитини в школу - Міносвіти запропонувало 10 різних способів батькам довести фактичне місце проживання сім'ї, включаючи свідчення трьох сусідів по квартирі, з тим, щоб дитина пішла в найближчу школу. Мінекономрозвитку також виступило з ініціативою спростити процедуру - звівши реєстрацію до простого інформування держави про своє місцезнаходження.

Так, щоб зареєструватися, потрібно відправити електронну анкету. Однак, якщо господар захоче виписати мешканця, то йому самому доведеться пройти через складні бюрократичні процедури, щоб довести, що в його квартирі не живуть прописані раніше люди.

Цей законопроект викликав багато критики, тому автори законопроекту поспішили відмовитися від ініціативи. На сьогоднішній день громадяни, які живуть не за місцем реєстрації бачать єдиний шлях - обдурити державу і оформити "липову" прописку.

В інтернеті багато пропозицій такого роду: ціна питання - 2000 гривень. Однак, як зазначається у виданні, в спрощенні процедури реєстрації зацікавлена ​​сама держава, оскільки на сьогоднішній день неможливо правильно розподілити ресурси - нові садки, школи і поліклініки.

Крім того, в інше місто йдуть податки, які сплачує громадянин, що живе на орендованій квартирі, також з ним не може зв'язатися держава в разі потреби: його не знайде ні судовий пристав, ні військовий комісар, ні податковий інспектор. Нагадаємо, в Україні підготували законопроект, згідно з яким, органам реєстрації пропонують дозволити перевірки фактів проживання громадян в місцях, в яких вони офіційно зареєстровані.

Марія Мамаева

Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,38081789016724-/ /-pc-/
Top