counter

Стратити: Більше 90% українців виступають за радикальне покарання пияцтва за кермом


Переглядів: 1682


Стратити: Більше 90% українців виступають за радикальне покарання пияцтва за кермом

Більше 90% українців виступають за радикальне покарання пияцтва за кермом. Про це в ході прес-конференції заявив аналітик Research & Branding Group Олексій Ляшенко передає кореспондент АСН.

"Наше соціологічне дослідження показало, що найбільш небезпечними чинниками ризику виникнення ДТП на сьогоднішній день переважна більшість українців вважають водіння автомобіля в нетверезому стані (88%) і перевищення швидкості (84%). Далі зі значним відривом відзначили користування мобільним телефоном (35%) і невикористання ременів безпеки (17%) ", — заявив він.

Залежно від регіону проживання водіння в нетверезому стані частіше в якості причини ДТП згадували жителі Західної України (93% проти 85-87% в інших регіонах). Небезпека перевищення швидкості приблизно однакова у всіх регіонах (трохи більше на Півдні, і трохи менше на Сході).

"В даний час переважна більшість українців підтримують ініціативи щодо посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху: 94% — за радикальне посилення покарань за водіння в нетверезому вигляді; 89% — за введення в дію системи автоматичної фото-відеофіксації порушень; 87% — за посилення системи штрафів за порушення ПДР ", — сказав він.

Радикальне посилення покарань за водіння в нетверезому вигляді приблизно в рівній мірі підтримують як водії та пішоходи, так і жителі різних типів населених пунктів і регіонів України. Введення в дію системи автоматичної фото-відеофіксації порушень також приблизно однаково підтримують як водії та пішоходи, так і жителі різних типів населених пунктів і регіонів України.

"У той же час слід зазначити, що проти цієї ініціативи виступає кожен десятий житель східних областей і водій (10-12%). Також серед водіїв відзначається найбільша кількість супротивників посилення штрафів за порушення ПДР (16%)", — додав він.

Опитування проводилося в жовтні-листопаді 2017 р. соціологічною компанією Research & Branding Group спільно з ГС "Всеукраїнське партнерство заради безпеки дорожнього руху". Саме дослідження проводилося у всіх областях України та в Києві, за винятком окупованих територій. Кожен другий чоловік (86%) в Україні є водієм, серед жінок водіїв тільки 11%.

Анна Стешенко

Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,35719394683838-/ /-pc-/
Top