counter
Стрічка новин
Вибрати все
6 Жовтня
5 Жовтня
Всі новини...

Головного столичного копа підозрюють у лобіюванні інтересів скандального будівництва АЗС на Ревуцького


Переглядів: 97


Головного столичного копа підозрюють у лобіюванні інтересів скандального будівництва АЗС на Ревуцького

Київська депутатська комісія, яка розглядала питання скандального будівництва автозаправки «ОККО» на розі вулиць Ревуцького та Ахматової, вимагала від патрульної поліції Києва та безпосередньо - її керівника Юрія Зозулі - надати результати службового розслідування щодо дій його підлеглих. Відповідне рішення було ухвалено членами комісії у вівторок 7 листопада.

Нагадаємо, що поліцейські та бійці спецпідрозділів неодноразово застосовували силу та спецзасоби до активістів, які виступають проти цього будівництва. Найбільш несподівана "сутичка" активістів та правоохоронців сталася 27 вересня. Тоді поліцейські застосували газові балончики до активістів, серед яких були переважно жінки, в тому числі - і похилого віку, а також побили деяких з них.

Крім цього комісією було прийнято рішення звернутися до Генпрокуратури щодо законності порушення кримінальних справ проти місцевих жителів з вул. Ревуцького, а також запросити на наступне засідання прокурора Києва Романа Говду.

«Запросити на наступне засідання прокурора Києва, який жодного разу не з'явився в Київській міській раді, хоча він також є підзвітним київській громаді. Якщо він не з'явиться, то я вважаю, що ми будемо мати підстави звернутися до генерального прокурора про відсторонення такого прокурора міста Києва, - вважає голова комісії Київради Олег Бондарчук.

Також під час засідання комісії головного поліцейського столиці звинуватили в тому, що поліція не проводить розслідування у справі побиття громадян на автозаправці. Крім цього глава громадської організації "Еко-моніторинг" Сергій Бригадир натякнув на те, що керівник патрульної служби Києва особисто зацікавлений в лобіюванні інтересів забудовника.

«Я готовий оплатити перевірку пана Зозулі на поліграфі щодо достовірності його слів, що він не має жодного стосунку щодо перевищення службових обов'язків його підлеглими, а також його зв'язків з «Галнафтогазом». Чи мотивований  він в тому, щоб спецпідрозділ так поводився на Дарниці», - зазначив активіст.

Утім, Зозуля відмовився протий тест. Відзначимо, що «Концерн Галнафтогаз» - це українська компанія, що володіє однією з найбільших мереж автозаправних комплексів в Україні - «ОККО». Саме заправка під таким брендом будується на перетині Ахматової та Ревуцького.

Але одними звинуваченнями справа не закінчилася. Після розгляду питань комісією Роман Зозуля вийшов у коридор для подальшого спілкування з активістами. Після чергової відмови пройти перевірку на поліграфі, головного поліцейського Києва облили піною для гоління. А одна пенсіонерка навіть побила пакетом.

Тетяна Стець

Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
П'ять способів захисту від пристріту
П'ять способів захисту від пристріту
Будь-яке недобре слово, косий погляд або негативне висловлювання на вашу адресу може спричинити накладання при....
Нумерологія: як розрахувати вашу кількість долі
Нумерологія: як розрахувати вашу кількість долі
Кожна людина має власне число-покровитель, яке обчислюється за датою народження Дізнайтеся, яка цифра для вас ....
Сила жінки: що допоможе підтримати та відновити енергетику
Сила жінки: що допоможе підтримати та відновити енергетику
Енергетика людини часто буває дуже хиткою, що іноді навіть викликає проблеми зі здоров'ям Підтримайте свою ене....
Ангели люблять їх: кого з Зодіаків все життя зберігають Вищі сили
Ангели люблять їх: кого з Зодіаків все життя зберігають Вищі сили
Вищі сили зберігають їх, незримою долонею вказуючи вірний шлях Від народження вони особливі, тому що відчувают....
6 жовтня: Іраїди Спірний день. Не робіть цього сьогодні, якщо вам потрібні удача та гроші
6 жовтня: Іраїди Спірний день. Не робіть цього сьогодні, якщо вам потрібні удача та гроші
6 жовтня православні віруючі відзначають День зачаття Іоанна Хрестителя, а також згадують святу мученицю Іраїд....
більше матеріалів
/-0,29497504234314-/ /-pc-/
Top