counter

Результати «Чесної парковки» у Києві: прибуток збільшився, але ділки продовжують збирати гроші з водіїв


Переглядів: 190


Результати «Чесної парковки» у Києві: прибуток збільшився, але ділки продовжують збирати гроші з водіїв

За три місяці літа, поки в Києві тривав проект «Чесна парковка», на 5 відібраних майданчиках для паркування автомобілів прибуток виріс у 4-6 разів. Про це 7 вересня під час прес-конференції повідомили організатори проекту, передає кореспондент АСН.

«Перші тижні нашого проекту показали, що надходження на «Чесних парковках» зросли. Зокрема на парковці на площі Івана Франка надходження зросли з 4 грн з одного паркомісця до 16 грн», - зазначила координатор проекту «Чесна парковка» Олеся Ткачук.

Вона додала, що до початку реалізації проекту на парковці на пл. Івана Франка місячний дохід становив усього 20 грн, а більшість майданчиків у центрі міста взагалі збиткові. При цьому представники громадського моніторингу «Чесна парковка» відзначають, що протягом всіх трьох місяців, поки тривав проект, вони стикалися з опором паркувальників.

«Старі паркувальники саботували нашу роботу. Один з паркувальників на вул. Басейній додумався зібрати гроші з водіїв на місяць вперед. Ще один паркувальник приходив до 9:00 і після 18:00 для того, щоб додатково зібрати гроші зі своїх постійних клієнтів. Частина паркувальників домовилася зі своїми знайомими, аби вони зайняли місце в зоні парковок, щоб штучно зменшити кількість місць, щоб ми менше зібрали», - пояснила громадський монітор «Чесної парковки» Віта Жигаліна.

Разом з тим громадські монітори відзначили, що більшість водіїв готові платити за парковку і платять, коли є така можливість. А випадки несплати або відмови від сплати були не такими частими.

Водночас організатори «Чесної парковки» констатують, що після 10 серпня, коли за рішення КМДА столиця перейшла виключно на безготівкову оплату за парковку, паркувальників таки стало значно менше на вулицях Києва, проте на деяких парковках вони залишилися працювати.

«Паркувальник на Бессарабській площі ходить у цивільному одязі, продовжує збирати готівку і на запитання, чому він перебуває на локації відповідає, що у нього відпустка і йому не заплатили гроші. Деякі паркувальники зізнаються, що це їхній бізнес і вони після 18:00 збирають гроші з водіїв», - додала громадський монітор «Чесної парковки» Вікторія Онищенко.

Чиновники пояснили активістам, що перебувати на парковках паркувальники мають право, але тільки виконуючи просвітницьку роботу, зокрема пояснюючи водіям, як можна оплатити паркування або допомагаючи їм знайти місце. А вже з 10 жовтня функції всіх паркувальників будуть змінені і вони стануть інспекторами благоустрою.

Якщо ж до цього часу при парковці авто на майданчику з вас вимагають готівку за парковку, водій має повне право викликати поліцію.

15 серпня мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в Facebook, що паркувальники з вулиць столиці нікуди не поділися, і закликав киян не платити їм готівкою.

Тетяна Стець

Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,44699001312256-/ /-pc-/
Top