Якщо в нічних клубах вам зустрічаються тільки люди вдвічі за вас молодші, то, ймовірно, є сенс перестати ходити в нічні клуби. Нове дослідження показало, в якому віці варто проміняти вечір у клубі на домашній затишок, повідомляє The Daily Telegraph.
В опитуванні, проведеному Curry's PC World у Великій Британії, взяли участь 5000 осіб. Згідно з його результатами, найгіршим учасники вважають зустріч у нічному клубі людини, яка давно вийшла за межі «розквіту сил». 37% опитаних не люблять зустрічати в клубах людей 40 і 50 років.
31 - середній вік, після якого люди зазвичай перестають проводити ночі у нічних закладах. 37 - вік, у якому ходити в клуби вважається «сумно».
Дослідники опитали і самих тридцятирічних. Виявилося, що 29% з них вже не можуть впоратися з похміллям так легко, як раніше. А 80% стверджує, що почуваються цілком щасливо, лежачи на дивані і розглядаючи в соціальних мережах фотографії своїх друзів у барах.
Майже 70% сказали, що раді тому, що зустріли постійного партнера, адже це поклало кінець пошукам щастя в барах і клубах, і тепер можна проводити «затишні вечори вдома».
Метт Волберн з Curry's PC World сказав, що опитування «не більше ніж підтверджує, що в житті приходить час, коли ми починаємо цінувати домашній затишок більше, ніж бурхливе суспільне життя».
Так само він сказав, що нові технології дозволяють людям отримувати більше від домашніх посиденьок і що тридцятирічні люди зі стабільним доходом охочіше інвестують у свої будинки, щоб зробити їх більш комфортним для себе і своєї сім'ї.
Іншими причинами, що підтримують бажання залишитися вдома, визнані: вибір вбрання і збори для дівчат (22%), пошук тимчасової няні для дітей (12%) і пошук транспорту, щоб дістатися до місця і додому (21%). Близько 25% молодих людей визнають, що охочіше залишаються вдома, щоб провести час за комп'ютером або ігровою приставкою. 60% всіх опитаних визнали, що не хочуть вибиратися з дому, щоб не витрачати зайві гроші.
13% жінок сказали, що біль від високих підборів вже не виправдовує себе ввечері в барі.
29% людей відзначили, що попри те, що в клуби не ходять, вони все ж хочуть підтримувати громадське життя, але іншими способами, наприклад, збирати гостей у себе вдома. 14% з них постійно сидять у соціальних мережах.