counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Червня
29 Червня
Всі новини...

Імміграція в Канаду. Кому в першу чергу готові дати ПМЖ


Переглядів: 18073


Імміграція в Канаду. Кому в першу чергу готові дати ПМЖ

Високий рівень життя в Канаді, відмінні соціальні стандарти, якісна освіта і розвинена ринкова економіка спонукають жителів багатьох держав, зокрема і громадян України, замислитися над переїздом у цю країну. Тож не дивно, що за кількістю щорічних мігрантів Канада займає провідні світові позиції.

У Канаді раді кваліфікованим фахівцям

Законно жити і працювати на території Канади можна лише оформивши імміграційну візу або статус постійного жителя. Перед цим на урядовому порталі Канади з питань імміграції та громадянства краще пройти спеціальний тест, який може істотно допомогти майбутньому іммігранту вибрати найбільш прийнятний для нього спосіб переїзду.

Найпопулярнішим і поширеним способом виїхати в Канаду на ПМЖ - це програми імміграції з працевлаштування. Вони створені спеціально для залучення іноземних фахівців з різних країн для підвищення економічного потенціалу держави.

З 2015 року, для того щоб взяти участь у програмі, потрібно заповнити спеціальну онлайн-анкету. Залежно від навичок, освіти, знання мов тощо претенденту присвоюється певна кількість очок, кількість яких і визначить, чи можете ви взяти участь в одній з програм.

Програми імміграції з працевлаштування в Канаді

У Канаді існує три основні федеральні програми з імміграції.

Federal Skilled Worker розрахована на залучення в країну іммігрантів на затребувані професії. Тому тут особливу увагу звертають на досвід роботи кандидата, який повинен бути не менше 1 року за останні 10 років, причому з конкретної спеціальності, на яку претендує людина. Альтернативою може стати запрошення на роботу від канадської компанії або отримання докторського ступеня в місцевому виші.

Також людина повинна володіти добре англійською або французькою мовою і мати освіту, що відповідає канадським стандартам. Вік кандидата теж має значення

Варто зазначити, що для участі в цій програмі онлайн-анкета людини повинна набрати не менше 67 балів.

Додаткові вимоги: пройти медичне обстеження, отримати довідку про відсутність судимості, мати фінансові кошти на перший час проживання в Канаді і зобов'язання не переїжджати в провінцію Квебек.

Canadian Experience Class розрахована на іноземців, які вже тимчасово перебувають і працюють у Канаді або мають подібний досвід. За цією програмою отримати посвідку на постійне місце проживання можна, якщо ви пропрацювали в канадській компанії не менше року протягом останніх 3 років. При цьому власний бізнес і студентський підробіток не враховуються. Також потрібно знати добре англійську мову.

Federal Skilled Trades - це програма, яка розрахована на надання ПМЖ іноземцям, які зайняті в певних видах професійної діяльності. Кандидат повинен мати досвід роботи в Канаді за певною спеціальністю не менше 2 років протягом останніх 5 років, а також або запрошення на роботу від канадського роботодавця, або наявність кваліфікаційного сертифікату, виданого в одній з провінцій Канади. Ну і, звичайно, добре знання мови.

Крім того, Уряд Канади дозволив більшості Провінцій приймати іммігрантів на ПМЖ на своїх умовах. Кандидати повинні відповідати певним критеріям відбору, мати освіту і підтверджений досвід роботи за певною спеціальністю.

Дещо відрізняється від інших провінцій законодавство канадської провінції Квебек. Для проходження імміграції, за законодавством цієї провінції, необхідне знання французької мови.

Бізнесменам відкрита дорога в Канаду

Іммігрувати в Канаду можна й у випадку вкладення грошей в її економіку.

Сума інвестицій, яка дасть можливість отримати ПМЖ, в різних провінціях різна. Наприклад в Нью-Брансвік це 125 тис. доларів, в Онтаріо - 5 млн доларів.

Однак для того, щоб законно жити в Канаді, не достатньо лише вкласти ці гроші. У вас повинен бути досвід ведення бізнесу не менше 2 років, керувати власною компанією ви повинні особисто, а її статутний капітал, як правило, в кілька разів перевищує суму необхідних інвестицій.

Навчання в Канаді як спосіб імміграції

Ще один спосіб законно проживати в цій країні - вчиться в ній. Зараз у Канаді навчається близько 250 тисяч іноземних студентів.

Крім того, що ви отримаєте диплом міжнародного рівня, вам буде набагато простіше отримати статус постійного жителя і знайти престижну роботу.

Для навчання в Канаді іноземцю треба отримати відповідний дозвіл. Щоб отримати його, потрібно підтвердити, що у вас є гроші на навчання і проживання в країні, пройти медичне обстеження, надати довідку про відсутність судимості у своїй країні, а також підтвердити готовність покинути територію Канади після дозволеного терміну перебування.

Для членів сімей дипломатів і іноземних військовослужбовців, а також якщо навчання займе всього півроку, такого дозволу не потрібно.

Імміграція родичів

Також громадяни Канади можуть перевезти своїх близьких родичів з інших країн. У такому випадку канадець повинен бути повнолітнім, без судимостей та перебувати в Канаді. Також він повинен підтвердити фінансові можливості, що покривають витрати на харчування, проживання, медичне обслуговування і повсякденні потреби іммігрантів.

Цей тип імміграції в Канаду доступний для подружжів, батьків, бабусь, дідусів і дітей-утриманців до 19 років.

Тетяна Стець

Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Бункерний фюрер видавив із себе марення по теракту у Кременчуці
Бункерний фюрер видавив із себе марення по теракту у Кременчуці
Перебуваючи на так званому Каспійському саміті, ватажок терористичної країни путін зробив цинічну заяву про ск....
Мерзкий карлик скорчив скривдження, коментуючи тролінг лідерів G7 на свою адресу
Мерзкий карлик скорчив скривдження, коментуючи тролінг лідерів G7 на свою адресу
На саміті G7 лідери країн учасниць пожартували з приводу фотографії Путіна з голим торсом верхи на коні Борис ....
Лідери G7: обстріл торгового центру – це військовий злочин
Лідери G7: обстріл торгового центру – це військовий злочин
Лідери країн "Великої сімки", які проводять зустріч у Баварії, випустили спільну заяву з приводу ракетного обс....
27 щасливих днів і заряджена склянка: 7 перевірених способів здійснення мрій
27 щасливих днів і заряджена склянка: 7 перевірених способів здійснення мрій
Навряд чи на землі існує така людина, яка абсолютно ні про що не мріє У кожного з нас є, щонайменше, одна запо....
Підводні камені: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку
Підводні камені: що найбільше дратує різні знаки Зодіаку
Як прекрасно, коли все у нас в житті добре! Але ніщо людське нам не чуже, і іноді нас хтось або щось злить і в....
більше матеріалів
/-0,49757790565491-/ /-pc-/
Top