counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Вересня
21 Вересня
20 Вересня
Всі новини...

"Зарозумілий і небезпечний". Чому рейтинг Дональда Трампа в світі падає


Переглядів: 37


Зарозумілий і небезпечний. Чому рейтинг Дональда Трампа в світі падає

Більш ніж три чверті світового населення зневірилися в лідерських здібностях американського президента, а також в обраній ним політиці, пише видання The Guardian, посилаючись на дані опитувань, проведених Центром досліджень Pew. У європейських країнах, які традиційно вважалися союзниками США на світовій арені, рейтинг підтримки президента падає найшвидше.

У більшості країн рівень солідарності з американським президентом опустився нижче рівня Джорджа Буша 2004 року, коли він схвалив вторгнення в Ірак. Дві третини респондентів описують Трампа такими епітетами, як «зарозумілий і небезпечний».

Серед опитаних у 37 країнах 74% не віддають перевагу американському лідеру, і лише 22% вважають, що він прийме правильне рішення в разі міжнародної кризи. Для порівняння, в останні роки президентства Барака Обами в середньому 64% опитаних довіряли йому в світовій політиці.

При цьому, зниження популярності американського президента призводить до зниження популярності американських цінностей як таких. Лише 49% висловили позитивне бачення Америки, тоді як в 2015-2016 роках цей показник був 64%. Вперше в проведених дослідженнях навіть канадці показали низький рівень підтримки - всього 43%. У дослідженні сказано, що вони більше не сприймають Америку як «силу добра» у світі.

У Європейському союзі найбільш негативно налаштовані щодо нього Німеччина (62%), Іспанія (60%) і Нідерланди (59%). Всього 4 з 10 європейських країн позитивно налаштовані щодо Америки. Найбільш численна підтримка у нього в Польщі (73%), Угорщині (63%) та Італії (61%). Серед країн, що підтримують американського лідера, також опинилися Росія та Ізраїль.


Багато із започаткованих ним політичних заходів тотально засуджуються. Так, наприклад, вихід Америки з Паризької угоди схвалює лише 19% опитаних.

Прихильники Трампа на батьківщині вважають, що його політика не може виправдатися за кордоном, і, дійсно, його «домашнє» схвалення трохи зросло. Але тепер світові лідери усвідомили, що їхні виборчі кампанії більше не повинні будуватися на схвалення або не схвалені США.

Тим часом замість Трампа на передові позиції в рейтингу вийшла Ангела Меркель, до неї більшість респондентів схиляються, коли йдеться про світове лідерство. В середньому 60% жителів Європи їй довіряють. Що ж стосується Трампа, то всього 6% жителів Німеччини вважають його кваліфікованим, щоб займати пост президента.

Найменше поважають Дональда Трампа в Латинській Америці. Там показники його популярності складають лише 14%. Найсильніше погіршення відносин спостерігається з Мексикою, де за недовгий термін його президентства позитивне сприйняття Америки зменшилось з 66% до 30%.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні буде день, коли ваша енергія та рішучість досягнуть піку Важливо не....
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути відкритими до нових знайомств Можливо, доля зробит....
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Як випливає з гороскопа Павла Глоби на 22 вересня 2023 року, цього дня потрібно скористатися ситуацією на свою....
Гороскоп на 21 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 21 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні можете відчути хвилювання через несподівані зміни у планах Не бійте....
Гороскоп від Тамари Глоби на 21 вересня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 21 вересня 2023 року
Как рассказала Тамара Глоба, 21 сентября 2023 года не стоит волноваться по пустякам, даже если возникнут разно....
більше матеріалів
/-0,44193577766418-/ /-pc-/
Top