counter
Стрічка новин
Вибрати все
2 Березня
1 Березня
Всі новини...

Гройсман порадив усьому складу НАЗК піти у відставку, всі міністри підтримали


Переглядів: 152


Гройсман порадив усьому складу НАЗК піти у відставку, всі міністри підтримали

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман порадив всьому складу Національного агентства з питань запобігання корупції написати заяви і піти у відставку. Про це він заявив на засіданні уряду в середу.

На засіданні уряду Гройсман розкритикував роботу агентства.
"Сумлінно робіть свою роботу, я підкреслюю, що ви робите сьогодні своїм нехлюйством і бездіяльністю - ви самі не здатні організувати роботу вашого сайту, і таким чином ви ставите людей перед загрозою двох років в'язниці, і таких людей сотні тисяч у нашій країні", - сказав він.

Після чергових пояснень голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак, що за техпідтримку системи електронного декларування відповідає нібито інша структура, а причина всьому - технічні проблеми, Гройсман поцікавився, скільки було виділено на фінансування НАЗК, а почувши, що ця сума склала понад 200 млн грн, заявив, що уряд давав НАЗК грошей стільки, скільки воно просило.

Зрештою Гройсман порадив членам НАЗК піти у відставку.
"Я вам раджу всім просто зібратися сьогодні, написати заяви і піти у відставку", - сказав він.

Слідом і всі присутні на засіданні уряду міністри одностайно засудили дії голови НАЗК Корчак. Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що в цьому питанні (бездіяльності НАЗК) немає політичного підтексту. "Є проста ситуація: непрофесіоналізм і випадковість. Ось і все", - сказав він.

Петренко повідомив, що на сайт неможливо зайти, він не працює: "Не можуть 400 тис. людей стати заручниками чотирьох осіб у НАЗК!"

У свою чергу, міністр молоді та спорту Ігор Жданов додав: "Я повністю підтримую пропозицію прем'єра щодо відставки голови НАЗК. Без цього агентство не зможе нормально працювати!"

Віце-прем'єр з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе також погодилася, що Наталя Корчак своєю бездіяльністю "поставила під удар сотні тисяч людей, які не змогли вчасно подати декларації".
Віце-прем'єр внесла пропозицію, щоб навіть у порушення закону декларанти могли подати декларації в паперовому вигляді, якщо вони не змогли цього зробити до 1 квітня в електронному вигляді.

Віце-прем'єр з соціальних питань Андрій Рева сказав, що його підлеглі скаржаться на неможливість подати електронні декларації.

При цьому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков додав, що не уявляє, як зараз увесь склад МВС відкриє понад 100 тис. кримінальних проваджень щодо тих, хто не подасть електронні декларації.

А міністр енергетики Ігор Насалик вважає, що Кабмін повинен ухвалити рішення, яке дозволить подати декларації в паперовому вигляді з можливістю їх внесення пізніше в електронному вигляді, коли запрацює НАЗК.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
7 головних законів Всесвіту
7 головних законів Всесвіту
Наше життя піддається впливу Всесвіту Все в ній взаємопов'язане та розвивається за життєвими законами, тому вч....
6 способів залучити в будинок благополуччя та удачу
6 способів залучити в будинок благополуччя та удачу
Недарма будинок часто називають фортецею, яка зберігає сімейний добробут та гармонію Вираз «будинки та стіни д....
Головні ознаки псування додому
Головні ознаки псування додому
Порча — дуже поширений вид помсти, через яку можна зіпсувати життя не просто однієї людини, а й цілої родини Д....
Карта бажань по фен-шуй: як здійснити всі мрії
Карта бажань по фен-шуй: як здійснити всі мрії
Мрії часто стають реальністю! Як? Ви не вірите у це? Напевно, хоч один раз у вас справджувалося найзаповітніше....
6 звичок, які позбавляють енергії та удачі
6 звичок, які позбавляють енергії та удачі
Енергія людини не безмежна Вона часом витрачається на щось марне, або наша аура блокується, чакри працюють неп....
більше матеріалів
/-0,73105716705322-/ /-pc-/
Top