counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Сім сердець і прадід-аферист. 7 неймовірних фактів про померлого багатія Рокфеллера


Переглядів: 5513


Сім сердець і прадід-аферист. 7 неймовірних фактів про померлого багатія Рокфеллера

Девід Рокфеллер, який помер 20 березня на 101-му році життя  - найвідоміший представник однієї з найвпливовіших родин США. Хоча в оновленому всесвітньому списку Forbes він посыдав десь 600-й рядок, але незмінно був автором іншого рекорду - вважався найстарішим багатієм світу. Природно, про нього написано багато фактів, а домислів існує в десятки разів більше.

1. У 2015 році 99-річний Дефід Рокфеллер вшосте переніс операцію з пересадки серця. Тобто в цілому у нього було за все життя сім сердець. Богач жартував, що має намір дожити до 200 років. Вперше Рокфеллер зробив пересадку серця в 1976 році після автокатастрофи.

2. Мільярдер завжди ходив з банкою для жуків, яких ловив сам. Його колекція налічує 40 тисяч комах і є найбільшою в світі.

3. Незважаючи на таку дивну залежність, багач вважав секретом довголіття просте життя і щедрість. "Любов до життя. Жити простим життям, гратися з дітьми, насолоджуватися речами, які у вас є, проводити час з хорошими, вірними друзями... Я заробив багато грошей у своєму житті, але велику їх частину я віддав. Немає сенсу отримувати, якщо ти не можеш поділитися". На гроші Рокфеллера були засновані Загальна освітня рада, Медичний інститут ім. Рокфеллера, штаб-квартира ООН у Нью-Йорку, а також Чиказький інститут.

4. Дід Дефіда Рокфеллера - Джон Девісон Рокфеллер був не тільки першим в історії мільярдером, але й найбагатшою людиною за всю історію світу - за нинішнім курсом долара він володів би статками у більш ніж 310 млрд доларів.

5. Цікаво, але прадід Девіда Рокфеллера - Вільям Рокфеллер був аферистом, називав себе «ботанічним доктором» і продавав різні еліксири, навіть еліксир безсмертя. Говорили, що Вільям прикидався глухим, вислуховував плітки або секрети, які люди розповідали про нього, а потім шантажував своїх жертв.

6. Основний тренд династії Рокфеллерів сьогодні - відмова від вуглеводнів. Наприкінці минулого року спадкоємці сім'ї Рокфеллерів, дід яких сколотив незліченні багатства на нафті, почали продавати свої активи, пов'язані з нафтою і газом.

7. Девіду Рокфеллеру приписують створення і керівництво клубом Більдерберг. Це - один із найбільш обговорюваних і при цьому закритих клубів, на засідання якого збираються вищі політичні діячі всього світу. Негласно він вважається ще більш престижним, ніж зустріч великої сімки. Сам Рокфеллер це заперечував, проте достеменно відомо, що на першому засіданні клубу в травні 1954 він був присутній. Деякі вважають, що саме ця організація і ще Рада із зовнішньої політики (Council on Foreign Relations - CFR), теж створена Рокфеллером, являють собою штаб закулісного світового уряду.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Коли не можна дивитися у дзеркало: 5 заборон
Коли не можна дивитися у дзеркало: 5 заборон
З давніх часів люди надавали особливого значення дзеркалам, сприймаючи їх як портал у потойбічний світ Згодом ....
Ваш список бажань – почніть втілювати мрії в реальність зараз
Ваш список бажань – почніть втілювати мрії в реальність зараз
Ми постійно про щось мріємо і дуже засмучуємося, якщо бажання так і залишається бажанням Чи є способи здійснит....
З плюсу на мінус: як використати негативну енергетику негативних подій на свою користь
З плюсу на мінус: як використати негативну енергетику негативних подій на свою користь
Більшість із нас щодня зустрічається з відеоматеріалами та статтями на тему боротьби з негативом Виявляється, ....
Чому посміхатися корисно, навіть коли вам сумно
Чому посміхатися корисно, навіть коли вам сумно
Неприємні моменти бувають у житті кожної людини Якщо посміхатись навіть у такі періоди, негатив може відступит....
Як позбутися заздрості, злості та образи: 5 ефективних способів
Як позбутися заздрості, злості та образи: 5 ефективних способів
Стресові ситуації, що оточують нас усюди, провокують негативні емоції Дати відсіч емоційній напрузі, що руйнує....
більше матеріалів
/-0,29630398750305-/ /-pc-/
Top