У січні безпілотники атакували НПЗ та нафтобази двічі у Брянській області (Клінцовська нафтобаза), Усть-Лузі Ленінградської області («НОВАТЕК»), Туапсі Краснодарського краю («Роснефть»), Ярославлі («Славнафта ЯНОС») та Санкт-Петербурзі («Невський» мазут»).
У лютому географія таких атак розширилася на Волгоградську область (Лукойл-Волгограднафтопереробка), Курську область (поблизу села Польова) та інші населені пункти Краснодарського краю (Ільський та Афіпський нафтопереробні заводи).
У березні інтенсивність атак зросла: дрони атакували російські нафтооб'єкти щонайменше 14 разів. Тепер інциденти траплялися також на території Воронезької, Нижегородської, Орловської, Рязанської, Ростовської, Самарської та Саратовської областей. Серед найбільш значних нападів безпілотників були удари по нижегородському НПЗ «Лукойлу» — четвертому за величиною НПЗ Росії (зупинивши його найбільшу установку первинної переробки, що вдвічі знизило потужності заводу, писав «Коммерсант») і по рязанському НПЗ «Роснефти» (привівши двох установках первинної переробки нафти, куди разом припадає 70% потужності заводу). Куйбишевський НПЗ "Роснефти" під Самарою вимушено зупиняв свою роботу після атаки, повідомляли два джерела Reuters.
З усіх постраждалих через безпілотників заводів Сергій Вакуленко, запрошений науковий співробітник Берлінського центру Карнегі з вивчення Росії та Євразії, виділяє чотири об'єкти як важливі для внутрішнього ринку — Нижегородський, Рязанський, Сизранський та Волгоградський (аналіз станом на 18 березня. — Бі- бі-сі). "Це великі заводи, два з них важливі для постачання Москви, але це все ще не дуже велика частка російської нафтопереробки, і як мінімум три з них, схоже, продовжили роботу, хоч і в меншому обсязі", - пояснив Вакуленко.
Вранці 2 квітня безпілотники вперше з початку війни вдарили по цілях у Татарстані і вперше подолали відстань близько 1200-1300 кілометрів від кордону з Україною. Під удар потрапили, зокрема, підприємства у Єлабузі та Нижньокамську. НПЗ «Танеко» (належить «Татнафті») у Нижньокамську посідає третє місце у Росії за обсягом переробки нафти.
Удар по об'єктах у Татарстані — дуже важлива точка у серії атак безпілотників, зазначає галузевий експерт, який погодився поговорити з Бі-Бі-Сі на умовах анонімності. «Вона показує, що справді є дрони, які можуть летіти понад тисячу кілометрів, — каже він. — По-друге, вони можуть потрапити досить прицільно, здолавши навіть таку відстань. Це важлива віха в плані дистанції і в можливості більш-менш точного наведення дрона на такій відстані»