counter

Гороскоп на 30 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку від Тамари Глоба


Переглядів: 31


Гороскоп на 30 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку від Тамари Глоба

Тамара Глоба розповіла, що у першій половині дня все буде відносно спокійно, жодних неприємностей не станеться. Астролог рекомендує в цей період вирішити всі справи, які колись розпочалися і не відкладати їх на потім. Якщо добре продумати всі кроки наперед, то хаотичних дій не буде, і проблеми вирішаться. А в другій половині дня украй рекомендується дивитися на речі навколо реально, а не літати в хмарах, не мріяти, не фантазувати про те, чого насправді немає.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Цього дня Овнам не вдасться десь досягти успіхів, тому день виявиться не таким сприятливим. Можуть виникнути деякі проблеми, які слід вирішити. Наполегливість та винахідливість цього дня зайвими не будуть. Дуже ймовірні неприємні збіги. Також не варто ризикувати. Інакше можна програти. Перед ухваленням рішення потрібно все добре зважити.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Ранковий період буде досить сприятливим. Тому відкладати справи потім не варто. Адже їх можна буде раз і назавжди вирішити. Тільки рішучі заходи допоможуть досягти успіхів, при цьому боятися не варто. Досить можливі цікаві пропозиції. А ось друга половина дня може виявитися досить стомлюючою. Деякі хвороби можуть нагадати себе. Тож варто подумати над покращенням здоров'я.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Цей день виявиться дуже сприятливим. Але при цьому не рекомендується кудись поспішати. Все обов'язково встигне і без того. Часу вирішити те чи інше завдання буде більш ніж достатньо. У фінансових питаннях інтуїція не буде зайвою та допоможе збільшити дохід. Щодо особистого життя, то тут буде все добре. Якщо є людина, яка симпатична, то не треба боятися підійти до неї і зізнатися у почуттях.

Рак (22 червня — 22 липня)

Цей день виявиться досить вдалим. Раки зможуть досягти успіху в тих питаннях, які вже давно не давали спокою. І при цьому саме нестандартні рішення виявляться найвдалішими. Раки знайдуть із оточуючими спільну мову і справлять гарне враження на них. Навіть вдасться налагодити стосунки з тими, з ким були непорозуміння та сварки. Ракам буде корисно подивитися на все, що відбувається в їхньому житті, з іншого боку і замислитися. Читайте також: Знаки зодіаку, які від природи є сильними психологами

Лев (23 липня — 22 серпня)

Цього дня у Львова буде підвищена чутливість. Вони не зможуть спокійно реагувати на якісь зауваження з боку оточуючих. Тож краще виявити обережність у спілкуванні та перебірливість у контактах. Краще не спілкуватися з тими, хто часто виводить із себе чи чинить тиск. Якщо зустрітися з позитивними людьми, які завжди допомагають та підтримують, то Леви відчують приплив сил, енергії, стануть більш впевненими у собі. Якщо укласти цього дня угоду, то вона виявиться вигідною і не розчарує. Не зайвим буде вкладати гроші в особисту освіту та саморозвиток.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

У цей день украй не рекомендується приймати поспішні рішення. Спочатку потрібно все добре зважити і продумати. Якщо не дивитися на речі реальними очима, потім доведеться шкодувати про це. Також у Дів можуть статися непорозуміння та конфлікти з оточуючими. Для збереження миру та свого обличчя доведеться йти на поступки. Поки що не варто вкладатися в бізнес-проекти і з грошима бути обережними.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

У цей день дуже рекомендується бути обережним. Протягом дня можливі неприємні сюрпризи. Тільки терпіння допоможе досягти успіху в тій чи іншій справі. Тож поспішати нікуди не варто. У цей день не рекомендується пов'язувати себе обов'язками. Особливо це стосується галузі фінансів. Якщо змішати ділові та особисті стосунки, то наслідки будуть неприємними.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Перша половина дня виявиться дуже сприятливою. Тож не варто упускати момент і вирішити всі справи, врегулювати конфлікти. Також можна досягти успіху на роботі. Підтримка впливових осіб буде зовсім не зайвою. Ті люди, яким Скорпіони раніше надавали послуги, стануть на їхній бік та допоможуть. А ось у другій половині дня рекомендується розслабитись, відпочити, відновити свої сили та енергію. Спортом не варто займатися в цей період, та й поїздки слід відкласти до найкращих часів.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Цього дня можуть виникнути різні проблеми. Стрільці можуть зробити чимало помилок, тому що зосередитись буде вкрай складно. Не варто ухвалювати необдуманих рішень. Це може призвести до неприємностей, за підтримкою найкраще звертатися тільки до давніх знайомих, які раніше не раз допомагали. В особистих стосунках буде сприятливий клімат. Стрільці навіть зможуть помиритися з тими, з ким нещодавно посварилися. Також рекомендується провести романтичний вечір зі своєю другою половинкою.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Цього дня Козероги можуть видавати бажане за дійсне, внаслідок чого зроблять чимало помилок. Тому важливо бути обережним. Не варто довіряти малознайомим людям та ділитися своїми ідеями. Дехто скористається ними на свою користь. Якщо надійде ділова пропозиція, важливо спочатку ознайомитись з умовами. Не рекомендується поки що пов'язувати себе зобов'язаннями.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Цього дня Водоліям вдасться заручитися підтримкою дуже впливових людей. Особливо це стосується тих, кому вони надавали послуги. Якщо потрібно обговорити справи, краще це робити в домашній неформальній обстановці. Також дуже можливі приємні сюрпризи. У Водоліїв з'явиться можливість вирішити домашні проблеми. Ідеї можуть виявитися вдалими, в результаті вони вирішать багато завдань.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Цей день виявиться досить насиченим та яскравим. Можуть статися вдалі збіги та приємні сюрпризи. Також можливі цікаві ділові пропозиції, результат яких повністю влаштує та задовольнить. Можливо, відбудуться приємні нові знайомства. Риби зможуть справити гарне враження на оточуючих. Мало того, цілком можливо, що почнуться романтичні стосунки.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,29324984550476-/ /-pc-/
Top