counter

Бітий посуд, гнуті вилки, годинник, що зупинився: чим небезпечні зламані предмети в будинку


Переглядів: 6


Бітий посуд, гнуті вилки, годинник, що зупинився: чим небезпечні зламані предмети в будинку

Зламані предмети можуть позбавляти удачі всіх, хто живе в будинку, наповненому такими речами. Експерти в галузі біоенергетики розповіли, чому такі речі небезпечні.

Як відомо, у будинку має панувати порядок, щоб у ньому не було сварок, негативу та невдач. Необхідно не тільки робити своєчасне і ефективне прибирання< /em>, але ще й викидати зламані речі. Вони негативно позначаються на енергетиці, тому їх потрібно позбуватися, якщо полагодити їх неможливо.

Битий посуд та зламані кухонні прилади

Згідно з прикметами, зламані вилки, гнуті ложки, битий посуд — це джерело великих проблем у особистому житті. Самотня жінка, оточена такими речами, зможе знайти чоловіка мрії. У вже створених відносинах з'являтимуться негатив та схильність до зрад.

Зламана техніка

Телефони, телевізори, планшети — все це має працювати справно. Якщо телевізор зламався, а відремонтувати його немає можливості чи потреби, не потрібно прибирати його в комірчину, щоб він лежав там про всяк випадок. Це вже захаращення простору, яке веде до проблем зі здоров'ям, настроєм, мотивацією.

Багато людей тримають у будинку цілі склади непрацюючої техніки, бо викидати шкода. Через таку жалість до речей і з'являються всі основні проблеми життя. Зрозуміло, з'являються вони миттєво. На це потрібно якийсь час, тому тиждень-другий потримати в будинку зламану річ можна — цього вистачить, щоб знайти на неї покупця або якось позбутися її з вигодою для себе.

Годинник, що зупинився

Якщо у годиннику села батарейка, проблем не буде. Якщо ж вони зламалися, варто їх полагодити або позбутися їх якнайшвидше. Експерти зазначають, що гірше за зламаний годинник немає нічого. Вони приносять у будинок хвороби і можуть навіть стати причиною тяжкої недуги.

Наручний годинник належить до цієї групи. Якщо відремонтувати їх не можна, просто викиньте їх. Якщо цього не зробити, життя може сильно змінитися на гірший бік. Не думайте, що якщо проблеми не виникли за певний час, то вони не з'являться зовсім. Це може статися стихійно та несподівано.

Розбите дзеркало

За рівнем небезпеки розбите дзеркало може сміливо змагатися зі зламаним годинником. Таке дзеркало потрібно негайно утилізувати та замінити. Ніяка склейка та ремонт справі не допоможе.

Небезпека розбитого дзеркала полягає не тільки в тому, що воно приносить у дім хвороби та розлад. Розбите дзеркало починає діяти негативно майже одразу. У цьому полягає його головна небезпека. Зволікати із заміною не можна. Якщо зараз немає коштів на покупку нового дзеркала, все одно потрібно викинути розбите. Не варто грати з долею, адже такий предмет у будинку обіцяє одні нещастя і приносить небезпеку.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,221755027771-/ /-pc-/
Top