counter

Магія на кухні: прості поради на кожен день


Переглядів: 8


Магія на кухні: прості поради на кожен день

Кухня — особливе місце у будинку. Безліч прикмет, обрядів та повір'їв пов'язано саме з нею. Експерти розповіли про найголовніших з них і розповіли про те, як вони можуть змінити ваше життя на краще.

Раніше ми розповідали про прикметах на кухні. Настав час розширити тему кухонної енергетики. Наведені нижче поради допоможуть вам навчитися залучати більше успіхів у своє життя.

Не можна готувати їжу в поганому настрої

Приготування їжі — це якийсь ритуал. Коли ми готуємо їжу, вона поглинає нашу енергетику. Саме тому у давнину жінки завжди намагалися підходити до цього процесу з максимально позитивним настроєм. Вважається, що їжа, зроблена з любов'ю та добром, приносить близьким щастя та удачу.

Якщо ніж упав на підлогу

Якщо ніж упав на підлогу, то обов'язково потрібно трохи вдарити їм три рази об стіл. Якщо цього не зробити, вам на заваді зустрінуться неприємності, а вдома можуть початися сварки.

Після їди обов'язково прибирайте зі столу

Якщо не хочеться мити посуд, покладіть його в раковину, але найголовніше — протріть стіл і заберіть з нього всі крихти. Вважається, що крихти та дрібне сміття на столі притягують фінансове неблагополуччя та проблеми.

Покладіть купюру або монету під скатертину

У давнину робили так, щоб у будинку гроші водилися. Зробіть так і ви. Під скатертиною обов'язково мають бути гроші, щоб вам завжди вистачало на їжу.

Куплену їжу не тримайте на підлозі в пакетах

Це погана прикмета. Експерти в галузі біоенергетики наполегливо радять одразу класти їжу на місце, щоб вона не насичувалась негативною енергетикою, яка завжди знаходиться внизу. Їжа може втратити свої корисні властивості, якщо її довго не прибирати з підлоги в холодильник або шафу.

Позбавляйтесь битого посуду

Це дуже важливий енергетичний лайфхак. Справа в тому, що розбитий посуд приносить біди та нещастя. Навіть якщо це лише кухоль зі сколом, краще поміняти її на нову. Так робили наші предки, і так радять робити експерти у сфері фен-шуй.

Тримайте плиту в чистоті

Плита символізує домівку, тому експерти наполегливо рекомендують якомога частіше протирати плиту і тримати її в належному стані. Брудна плита — джерело сварок та конфліктів.

Тримайте на кухні зв'язку з часнику

Це чудовий оберіг від нечистої сили. Пам'ятайте, що з цієї зв'язки брати часник для приготування їжі в жодному разі не можна.

Якщо вид з вікна вас не тішить, поставте на вікні кактус

Кактус — захисна рослина, яка поглинає негативну енергетику, що виходить ззовні. Поставте на підвіконні кактус, плющ, м'яту чи алое. Ці рослини не дадуть неприємного вигляду з вікна вас засмутити.

Не залишайте ніж на столі

Особливо небезпечно залишати його на ніч. Це може спровокувати шквал негативу близьких. У сім'ї можуть початися сварки та лайка.

Провітрюйте приміщення

Кухню потрібно провітрювати максимально часто, адже на ній люди знаходяться довго. Це те місце, в якому не повинно бути жодного негативу. Провітрювання очистить кухню від негативних вібрацій.

Використовуйте музику вітру

Якщо кухня видно з коридору, такий талісман їхньої східної культури буде просто необхідним. Раніше ми розповідали все про музику вітру та про користь цього талісмана.

Не приводьте на кухню тих, хто вам не подобається

Якщо до вас завітали неприємні гості, не приводьте їх на кухню. Це вкрай негативно позначиться на вашій удачі та в цілому на енергетиці житла. Не пускайте тих, хто вам не подобається, у священне місце вашої оселі.

Робіть кухню світлою

Це порада з фен-шуй. По-перше, стіни кухні мають бути світлими. Підлога повинна бути темніша за стіни. По-друге, на кухні має бути правильне освітлення. Не вішайте щільних штор, якщо вид з вікна вас не пригнічує. На кухні варто встановити сильне штучне освітлення. Це місце не любить темряви.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,24175691604614-/ /-pc-/
Top