counter

Історія з публікацією відео рамзанкадирова зі побиття його сином ув'язненого


Переглядів: 4


Історія з публікацією відео рамзанкадирова зі побиття його сином ув'язненого

У понеділок 25 вересня в мережі з'явилося відео, опубліковане чеченським рамзанкадировим гаулейтером, на якому, як він сам і стверджує, його 15-річний син Адам побиває обвинуваченого в спаленні Корану Микиту Журавеля.

Незважаючи на те, що поява сторонніх осіб у режимному закладі сама по собі є неправомірною дією, не кажучи вже про побиття беззахисного, було дуже цікаво почитати коментар омбудсмена фашистської Росії Москалькова.

Цей так званий захисник сказав, що вважає знищення священних книг — це «небезпечне діяння, яке ображає почуття мільйонів віруючих», яке «сіє у суспільстві міжнаціональну ворожнечу, нетерпимість та ворожнечу», і що за будь-який злочин слід відповідати перед судом. Як говорять люди в коментарях під цією новиною "дивно, що він сам не брав участі в цьому побитті".

Нагадаємо, омбудсмен - це особа, на яку покладаються функції контролю за дотриманням справедливості та інтересів певних громадян у діяльності органів виконавчої влади та посадових осіб.

Юристи вже пояснили, які закони РФ можуть порушувати дії сина рамзанкадирова:
- побої – ст. 6.1.1 КоАП РФ, якщо немає легкої шкоди здоров'ю;

- можливі побої за кримінальною статтею 116 КК РФ - побої або насильницькі дії, що завдали фізичного болю, але не спричинили хоча б легкої шкоди здоров'ю, якщо скоєні «за мотивами політичної, ідеологічної, расової, національної або релігійної ненависті або ворожнечі або за мотивами ненависті або ворожнечі щодо будь-якої соціальної групи»;

- якщо є легка шкода здоров'ю, тоді можливе застосування відповідної статті 115 КК РФ;

- якщо середньої тяжкості – ст. 112 КК РФ;

- якщо тяжкий – ст. 111 КК РФ;

- теоретично можливо 20.17 КоАП РФ - порушення пропускного режиму об'єкта, що охороняється. Або ст. 293 КК РФ - недбалість.

 

Другою новиною, яка з цього скандалу, стало "воскресіння" самого чеченського гауляйтера. І якщо відео, викладене від його імені, ніхто не сприйняв як інформацію про його стан, можливі проблеми з яким обговорювали днями всі ЗМІ, то випущене сьогодні повідомлення так званої журналістки Ксенії Собчак уже претендує на увагу.

Собчак заявила про розмову з відеозв'язку з путінською шісткою рамзанкадировим. За її словами, рамзанкадиров сам зателефонував їй після коментарів у її телеграм-каналі «Кривава пані» з приводу відео, на якому його син побиває у СІЗО у Грозному Микиту Журавеля, заарештованого під справу про спалення Корану.

Після того, як Кадиров опублікував відео, на якому, як він сам підтвердив, його син побиває обвинуваченого у спаленні Корану, у телеграм-каналі Собчак з'явилося одразу кілька постів із засудженням дій родини Кадирових.

"Це ад. Це голова республіки. Це неповага до законів нашої країни. Дії Адама Кадирова мають бути розслідувані, їм необхідно дати правову оцінку відповідно до Кримінального кодексу Росії, а не законів шаріату чи Рамзана Кадирова», — йшлося в одному з постів.

За словами Собчак, гауляйтер Чечні в розмові з нею виправдовувався, що його не було в приміщенні в той момент, коли 15-річний син рамзанкадиров Ааам накинувся на Журавеля і почав його бити. При цьому не зрозуміло, хто знімав побиття. На відео, яке напередодні опублікував Кадиров-старший, не видно, щоб хлопця, який кинувся на іншого, хтось намагався зупинити.

На запитання Собчак, чи покарали його сина за побиття заарештованого, рамзанкадиров відповів: «Ні, він молодець, він повівся як справжній чоловік».

І запропонував їй, як вона стверджує, написати заяву до правоохоронних органів.

«Якщо суд вирішить, що Адам винен, значить він понесе покарання за всією суворістю закону», — переказала слова глави Чечні журналістка.

рамзанкадиров, як пише Собчак, дозволив їй розповісти про їхню розмову, нібито уточнивши, що «про нього можна писати що завгодно, але про сім'ю не можна».
Собчак, розповідаючи розмові з відеозв'язку з рамзанкадировим, також зауважила, що чеченський гауляйтер виглядав "здоровим і бадьорим".

«Живий, здоровий, не нейромережа, дуже енергійно їв горіхи кешью», — йдеться у повідомленні Собчак.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,25366997718811-/ /-pc-/
Top