counter

Гороскоп на 25 сентября 2023 года для всех знаков Зодиака от Тамары Глоба


Переглядів: 44


Гороскоп на 25 сентября 2023 года для всех знаков Зодиака от Тамары Глоба

Тамара Глоба у гороскопі на 25 вересня 2023 року попередила про те, що цей день буде дуже нелегким. Навіть найбільш врівноважені та спокійні люди можуть піддатися емоціям і не стримають себе, внаслідок чого можуть статися конфлікти та сварки з оточуючими. В особистих відносинах почнуться деякі зміни, тож до цього потрібно бути готовими. Рекомендується зосередитись на старих планах та справах — можна досягти в них успіху.

Тамара Глоба 25 вересня радить не сердитися через дрібниці

Овен (21 березня — 19 квітня)

Цього дня дратівливість у Овнів буде підвищена. Деякі взагалі розгубляться від того, що відбувається навколо них. Рішення, які були давно ухвалені, доведеться змінити. А це змусить сильно переживати. Рекомендується налагодити стосунки з усіма оточуючими та не вступати в конфлікти.

Телець (20 квітня — 20 травня)

День обіцяє бути доволі плідним. У Тельців з'явиться багато справ, які слід вирішити. У фінансових питаннях буде успіх. Цього дня сподіватися можна лише на самого себе. Адже люди можуть підвести. Також не варто витрачати гроші, вони стануть у нагоді в майбутньому.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Близнюки будуть сперечатися не на жарт з усіма, хто їх оточує. І навіть із самим собою не буде можливості домовитися. Тільки самодисципліна та сила волі допоможуть змінити ситуацію на краще. Загалом день не обіцяє бути плідним. Можуть з'явитись якісь витрати. Рекомендується подумати, яку частину доходу можна витратити, а яку відкласти.

Рак (22 червня — 22 липня)

У ранковий час не рекомендується приймати якісь важливі рішення. У цей час краще просто збирати важливу інформацію, аналізувати ситуацію довкола. Так можна буде дізнатися про багато нового і навіть знайти спосіб ефективної боротьби з конкурентами. А винахідливість допоможе у багатьох питаннях. У другій половині дня можна зайнятися особистим життям, влаштувати романтичний вечір зі своєю другою половинкою.

Тамара Глоба радить зайнятися самостійною роботою

Лев (23 липня — 22 серпня)

Цього дня Левам краще зайнятися самостійною роботою, а не роботою у колективі. Так можна буде досягти кращих результатів та вирішити більше питань. З оточуючими поки не ладнаються стосунки, і порозумітися дуже складно. Через це стосунки стануть напруженими. Навіть із проханнями звертатися до когось не варто. У сім'ї також важко уникнути конфліктів. Важливо стримувати себе – і тоді сварки в будинку не буде.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Цей день обіцяє бути досить спокійним та мирним. Діви розберуться у багатьох питаннях, які не давали спокою. Навіть з'явиться шанс поновити стосунки зі старими друзями. Цей день також чудово підходить для отримання нових знань та навичок. А ввечері краще розслабитися, відпочити і ні про які справи не думати.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Цей день чудово підходить для неформальної бесіди. Терези зможуть створити приємну, легку та комфортну атмосферу навколо себе. Деякі люди почнуть змінювати своє ставлення на краще. Також дуже ймовірні вигідні угоди та покупки. А інтуїція допоможе у фінансових питаннях і не дасть помилитись. Також у цей день можна повернутися до старих планів та знову спробувати їх реалізувати, бо цього разу все вийде.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Цей день обіцяє бути сприятливим та дуже плідним. Скорпіони з легкістю впораються з усіма справами як новими, так і старими. З'явиться можливість відновити старі зв'язки та навіть знайти нових союзників у свою справу. Успіхи Скорпіонів звернуть увагу багатьох оточуючих і змусять їх захоплюватися ними. Також можливі ще й нові знайомства. А якесь зовсім переросте не тільки в дружнє, а й романтичне.

Тамара Глоба радить відвідати світські заходи

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Цей день обіцяє бути досить сприятливим щодо ділової сфери життя. Стрільцям корисно відвідати світські заходи, поспілкуватися з людьми, обмінятися досвідом та знаннями, знайти нових союзників. Одне з ділових відносин може у найближчому майбутньому перерости в романтичне. І тут важливо довіряти своїй інтуїції. З якимись ілюзіями настав час розлучитися і жити реальністю.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Цього дня Козерога цілком може досягти успіхів, якщо тільки знайдуть однодумців. А знайдуть їх вони дуже легко та швидко, навіть сумнівів у цьому немає. Навіть деякі суперники перейдуть на бік Козерогів. Дуже можливі успішні угоди і збіги. Козероги прийматимуть правильні рішення у справах та досягнуть багатьох цілей. А щодо особистих стосунків, то в сім'ї буде повна гармонія та взаєморозуміння.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Цього дня у Водоліїв буде багато приємних зустрічей та розмов з оточуючими. Але загалом день не буде плідним. Водолії познайомляться з новими цікавими людьми, які стануть у нагоді в майбутньому. В особистому житті почнуться поступові зміни на краще. Усі нагальні справи будуть вдало вирішені, але за масштабні проекти поки що братися не варто. Для того буде більш слушний час у майбутньому.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Цей день обіцяє бути досить неспокійним. Рибам доведеться вирішувати безліч різних проблем. Багато хто почне звертатися за допомогою до Рибів, а вони відчуватимуть задоволення, що змогли допомогти. З документами в цей день важливо працювати ретельно, інакше можна припуститися помилок. Але Риби зможуть швидко знайти їх та виправити.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,26440501213074-/ /-pc-/
Top