counter

Гороскоп від Тамари Глоби на 24 вересня 2023 року: стримуйте емоції та не вступайте в конфлікти


Переглядів: 17


Гороскоп від Тамари Глоби на 24 вересня 2023 року: стримуйте емоції та не вступайте в конфлікти

Тамара Глоба на 24 вересня 2023 року прогнозує конфлікти між людьми через відсутність порозуміння. Хтось почне справжню війну, причому негативному впливу цього періоду можуть піддатися навіть зовсім неконфліктні люди. Через емоційне перенапруження самопочуття може погіршитися. Якщо має бути якась складна робота, необхідно об'єднати зусилля в колективі, інакше з нею не впоратися.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Цього дня Овнам рекомендується спілкуватися з оточуючими. Розмова буде проходити тактично і пристойно. Ніхто не триматиме образи наприкінці розмови, навіть якщо вона буде складною. Старі друзі можуть дати слушну пораду, тож зайвим поспілкуватися з ними не буде. Навіть можна відновити зв'язок із тими людьми, з якими давно втратили контакт. Також у цей день у Овнів може з'явитися новий перспективний проект, який дозволить познайомитись із потрібними та впливовими людьми.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Цей день обіцяє бути досить стомлюючим, але плідним. Тільцям доведеться взяти на себе чимало роботи. А люди, на яких можна спертися, не зможуть допомогти зараз. Однак Тельцям під силу всі поставлені завдання, так що не варто переживати з цього приводу. У фінансових питаннях буде успіх. Але при цьому не варто поспішати витрачати прибуток. Поки що краще почекати з цим питанням.

Близнюки (22 травня — 21 червня)

Цей день виявиться досить важким, зберігати спокій буде не так легко. Близнюки стануть трохи роздратовані і почнуть переживати через дрібниці, нездійснені плани. Також можливі конфлікти та непорозуміння з оточуючими. Відносини з партнерами можуть раптово стати напруженими. Тому важливо поводитися максимум спокійно і стримувати емоції. Крім того, дуже ймовірні ще й фінансові втрати. Поки не варто брати кредит або гроші в борг.

Рак (22 червня — 22 липня)

У цей день Ракам украй рекомендується прислухатися до своєї власної інтуїції. Оригінальні та неординарні рішення можуть виявитися найуспішнішими, хоча можуть здатися водночас дивними. Деякі люди можуть почати критикувати та навіть відмовляти їх від якихось дій. Також у Раків ймовірно початок романтичних пригод.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Цього дня точно спокійним не буде. Левам потрібно буде зосередитися на важливих цілях і почати рухатися до їхнього досягнення. А все маловажне поки що слід відкласти убік. Тільки так можна заощадити час, свою силу енергію. Рішення, пов'язані з роботою, поки що не варто приймати. Хтось із оточуючих може почати тиснути на Львів. Перед тим, як приймати те чи інше рішення, важливо все добре продумати.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Цей день виявиться дуже неспокійним. Настрій у Дів буде явно нестабільним. Відбудуться деякі незвичайні події, через які доведеться змінити деякі плани. Незважаючи на те, що часу буде вкрай мало, Діви все ж таки не зроблять серйозних помилок. Цей день вдалий для відновлення старих важливих зв'язків, тому що вони знадобляться. Всі образи будуть залишені в далекому минулому, а розмова з оточуючими виявиться теплою та приємною.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Цього дня Терезам буде досить нелегко. Почнуться проблеми у тих місцях, де на них не очікуєш. І для того, щоб зрозуміти, як їх вирішити, потрібен якийсь час. Однак тут не варто поспішати, щоб уникнути серйозних помилок. Поки що не варто брати гроші в кредит і взагалі робити великі покупки. Про фінанси краще подумати у вдалий день. Терези в цей день будуть легковажними, що загрожує розтратами.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Цього дня Скорпіонам не рекомендується вирішувати складні питання. Заплутані справи краще відкласти на вдалий день. В іншому випадку краще попросити допомоги у досвідченіших і знаючих людей. У першій половині дня Скорпіонам рекомендується подбати про відновлення старих зв'язків, які стануть у нагоді в майбутньому. А ось друга половина дня підходить для вирішення помилок, яких було допущено раніше. Серйозне ставлення до справ дозволить їх вирішити та уникнути промахів.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Цього дня Стрільцям буде не дуже легко щодо емоцій. Спокій зберігатиме вкрай складно. Навіть якась дрібниця може вивести з рівноваги Стрільців. Тому так важливо тримати себе в руках і не піддаватися швидкоплинним поривам. Та й із ухваленням рішень варто почекати. Спочатку слід все добре обміркувати. Досвід, який було раніше отримано, допоможе вирішити багато питань. А щодо особистого життя, то тут не все однозначно.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

День складатиметься дуже сприятливо, багато справ Козероги вирішать з легкістю. Також можливі приємні сюрпризи та вдалі збіги. Завдяки їм можна буде досягти багатьох цілей. А ініціатива дозволить реалізувати плани у життя. У сім'ї можуть статися позитивні зміни. З рідними та близькими людьми буде повне порозуміння.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

День чудово підходить для проведення розмов з оточуючими. Можуть відбутися несподівані, але приємні зустрічі. Імовірні також пропозиції щодо роботи або про вигідну співпрацю. Водоліям буде легко порозумітися з будь-якою людиною. Перед ними відкриються нові перспективні напрямки. Але важливо добре обдумати все, перш ніж приймати те чи інше рішення. Інакше можна зробити помилки.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Цього дня відбудуться приємні сюрпризи та вдалі збіги. Багато проблем самі по собі вирішаться і розчиняться без зусиль. Можливі також привабливі ділові пропозиції. Найактивніші та найенергійніші Риби отримають шанс просунутися кар'єрними сходами. І в особистих стосунках будуть позитивні зміни. Рідні та близькі підтримають у будь-якому питанні та допоможуть.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,25163388252258-/ /-pc-/
Top