counter

Обереги для порога: як не пустити в будинок негативну енергію


Переглядів: 12


Обереги для порога: як не пустити в будинок негативну енергію

Негативна енергетика навколишнього світу входить до будинку через вхідні двері. Поставити енергетичний фільтр допоможуть спеціальні обереги для порогу, про які розповіли експерти.

Намагайтеся впускати в свій будинок якнайменше людей з негативною енергією, залишати образи за порогом. Також користуйтеся описаними нижче оберегами, якщо боїтеся, що природа проблем має якесь інше коріння.

Сіль

Сіль з давнини вважалася дуже потужним оберегом від будь-яких проблем, від нечистої сили та злих людей. Розсипте її біля вхідних дверей прямо перед порогом із зовнішнього боку. Це має допомогти у створенні захисту від негативної енергії.

Також можна зробити постійний оберіг, щоб періодично не підсипати сіль зовні. Для цього необхідно насипати сіль у мішечок з натуральної тканини та покласти його поруч із дверима, але вже з внутрішньої сторони.

Підкова

Підкова, кінці якої дивляться нагору, є найсильнішим оберегом для будинку. Вішати її краще прямо над вхідними дверима. Цей предмет має дуже велику силу. Експерти відзначають, що можна купити підкову, але буде величезним успіхом, якщо ви випадково знайдете її або отримаєте в дарунок від когось із знайомих.

Музика вітру

«Музикою вітру» називають талісман фен-шуй, який гармонізує простір у будинку та допомагає швидше позбавлятися негативної енергії. Нещодавно ми розповідали про те, як і де розмістити такий оберег у будинку, щоб він приносив максимум користі. Повісьте його прямо перед вхідними дверима, щоб не хай негатив через поріг.

Словник снів

Ще один оберіг по фен-шуй, який має потужну силу. Він захищає людей у будинку від поганих снів, негативної енергії та від будь-яких бід. Найбільшу силу має ловець снів, зроблений своїми руками. Його можна вішати у багатьох місцях, але найбільшою силою він має у спальні або над порогом.

Червона стрічка

Червона стрічка теж прийшла до нас зі східної культури. Червоний колір у східній Азії вважається оберегом від поганого пристріту, від поганих людей та хвороб. Червону стрічку краще робити з натурального матеріалу та вішати прямо навпроти вхідних дверей.

Рослини-обереги

Відмінним оберегом від негативу для дому виступають рослини. Наприклад, це може бути кактус, плющ. Ці рослини можна поставити біля порога. Також біля входу в будинок можна поставити папороть. Він також допоможе захиститися від поганих людей та негативної енергії.

Часник

Це дуже потужна рослина-оберіг, яку можна вішати прямо над порогом. Якщо знайти підкову буває непросто, купити часник праці точно не складе. Будь-яка нечиста сила та негативна енергія залишаться поза домом.

Гілка полину

Ще один древній слов'янський оберіг, який прийнято вішати із зовнішнього боку дверей прямо над порогом. Полин відлякує все погане — хвороби, будь-яке зло, псування і поганий пристріт.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,26341700553894-/ /-pc-/
Top