counter

Пастка для маніпулятора: як захиститися від токсичного втручання у своє життя


Переглядів: 6


Пастка для маніпулятора: як захиститися від токсичного втручання у своє життя

Токсичні люди оточують нас усюди — просто ми часто не помічаємо їх впливу. Настав час дізнатися, як можна ефективно захиститися від тих, хто намагається хитрістю взяти над нами гору, скориставшись нашою добротою.

Для початку необхідно ознайомитися з головними ознаками токсичних людей, щоб краще розуміти, від кого саме ви захищаєтеся. Ось головні ознаки того, що людина може або хоче вас використовувати:

  • він любить бути в центрі уваги;
  • він не визнає свої помилки;
  • він порушує ваш особистий простір;
  • відсутність емпатії;
  • непередбачувана поведінка.

Якщо вам не комфортно поряд з людиною з якоїсь незрозумілої причини, це теж може вказувати на його токсичність. настрою, посилення почуття провини, занепаду енергетики, втоми, зниження самооцінки.

Методи захисту від маніпуляторів

Виявіть байдужість. У більшості випадків маніпулятори є ще й енергетичними вампірами. Вони намагаються скористатися вашою добротою не стільки для того, щоб насолодитися перемогою в якійсь справі, а, швидше, для того, щоб увібрати ваш відчай і досаду, агресію. Їм потрібна від вас якась реакція. Якщо цієї реакції не буде, токсична людина перестане вас дошкуляти. Саме тому ви самі можете розставити пастки для тих, кого ви підозрюєте в маніпуляціях. Просто перестаньте якось реагувати на слова і дії такої людини. Якщо він перестане з вами спілкуватися, то означає, що він токсичний.

Думайте заздалегідь про те, що  як сказати. З токсичними людьми, які харчуються вашою енергією, потрібно бути обережними. Спробуйте заздалегідь продумати те, в яке русло може спрямуватися ваш діалог. Продумайте всі відповіді на всі можливі питання неприємної людини. Відповідайте впевнено і швидко, а ще краще самі ведіть розмову, ставлячи питання. Так енерговампір не зможе керувати вами і вашими емоціями.

Пам'ятайте про те, що ми не завжди можемо визначити заздалегідь таку людину, а також далеко не завжди можемо зробити це точно. Всі помиляються, особливо в тому випадку, якщо ви знаєте «підозрюваного» недовго. У такому разі при перших симптомах негативу з його боку вам варто спробувати сказати про те, що вам не подобається така поведінка або ставлення до себе. Якщо не виходить достукатися до людини, значить потрібно припиняти будь-яке спілкування з ним.

Корисні хитрощі

Не дивіться маніпулятор в  очі. Це може змусити вас потонути в непотрібних думках. Дивіться як крізь таку людину — на нього, але в той же час не фокусуючи погляду на його руках, очах, обличчі. Періодично дивіться навколо вас. Це допоможе залишатися розслабленими і не відволікатися ні на що.

Постійно ставте собі прості питання: «Навіщо ця людина це робить?» або «навіщо він мені це говорить?». Так ви зможете краще розуміти, кому з вас більш вигідна та інша ситуація. Якщо маніпулятор постарається підмінити ваші думки і висновки своїми, роблячи спробу вас обвести навколо пальця, ви точно це відчуваєте.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,26662516593933-/ /-pc-/
Top