counter

Страхи, які заважають нам розвиватися


Переглядів: 27


Страхи, які заважають нам розвиватися

Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам. Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти успіху не тільки на роботі, а й у особистому житті. Страхи лише гальмують наш розвиток, але їх можна перемогти, якщо підійти до проблеми з розумом і зуміти полюбити себе.

Не важливо, про який страх йдеться. Важливо, що часом страх пов'язує вас по руках і ногах так, що навіть важка життєва ситуація не спонукає його подолати та змінити умови, що у вас склалися. Фактично ви самостійно ставите себе у позицію жертви, навіть не розуміючи цього. Необхідно усвідомити, що ситуація не є непоправною. Життя у певному сенсі — це низка змін, що йдуть один за одним. А отже, ці зміни можна і треба взяти до рук. Відкиньте сумніви та переживання. Все, що вам потрібно — це віра в себе.

Страхи, які заважають покращити життя

Певною мірою, всі ці страхи можуть бути у нас присутніми і не заважати. Але коли вони стають очевидними і не піддаються вашому контролю, варто звичайно ж почати з ними боротися. Для цього необхідно виявити причини.

  • втрата важливої особистості в житті;
  • невдоволення начальства;
  • страх відповідальності;
  • страх щось почати;
  • невдача та катастрофа планів;
  • фобія самотності;
  • отримання негативної оцінки оточуючих.

У цих страхів можна знайти дві різні причини. Одна з них, досить очевидна, пов'язана із взаємовідносинами. Оскільки в житті ми взаємодіємо з певною кількістю людей, у нас майже незалежно від бажання чи небажання виникає прийняття чи неприйняття тієї чи іншої особистості. З кимось ми сходимося, дружимо та любимо одне одного, а когось бачити не бажаємо. Чим менш впевнена в собі людина, тим частіше і сильніше вона впадає в залежність від інших. Так у нього з'являється залежність від чужої думки, що робить його мислення, а часом і ставлення до життя невільним. Від чужої думки також можна позбутися. Адже фактично воно також є проявом ірраціонального страху.

Надмірна прихильність до будь-кого, навіть якщо це — кохання, в результаті може заважати обом. Що важливо, та людина, яка залежить від іншого, певною мірою задовольняє власні потреби за рахунок обраної ним важливої особистості. Можливо, ця людина дає їй необхідну, але не завжди правдиву оцінку. Іноді залежність допомагає зняти з себе відповідальність за свої вчинки або заповнити відсутність особистого розвитку та власних інтересів.

Друга причина виникнення страху пов'язана з матеріальним світом. Вас може не лякати думка начальника, авторитарного чоловіка чи матері, але зрештою все одно зупиняє те, що ви в результаті опинитеся без засобів для існування. Причому це — більш логічний і насущний страх, ніж перелічені раніше. А значить, його складніше позбутися. Тим не менш, можна накопичувати кошти або зайняти, скласти свій план досягнення мети так, щоб частина роботи з просування вперед не вимагала великих витрат. Розвиватися і не боятися дуже важливо, адже інакше можна провести все життя не так, як ви мріяли колись.

Іноді ми дуже перебільшуємо свої страхи та проблеми, що призводить до стресу. Будьте сильнішими за них: у вас є можливість навчитися не переживати з кожного приводу.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
1 липня о 0:27 розпочнеться 25-й місячний день Місяць перебуватиме у фазі спадання
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба закликає не сприймати події дня буквально, а сконцентруватися на самовладанні у будь-якій ситуації....
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба рекомендує цього дня зосередитись на поточних завданнях та зберігати самовладання у взаємодії з к....
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба опублікувала з прогнозом на 24 червня для всіх знаків зодіаку, приділяючи особливу увагу турботі ....
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам чекає активний день Ваша енергія буде на висоті, і це слушний....
більше матеріалів
/-0,29987597465515-/ /-pc-/
Top