counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Ворожіння на цифрах: дізнаємося про долю за допомогою нумерології


Переглядів: 7


Ворожіння на цифрах: дізнаємося про долю за допомогою нумерології

На думку давньогрецького вченого Піфагора, у числах таїться початок всього сущого. Із цього випливає, що цифри можуть відкрити нам таємницю нашого майбутнього. Існує безліч способів ворожіння за нумерологічним принципом, за допомогою них ми можемо дізнатися про те, що нас очікує.

Ворожіння, про яке піде мова, допоможе не тільки дізнатися про майбутні події, але і відповість на будь-які питання, що хвилюють вас. Для того, щоб дізнатися про майбутнє, візьміть 9 невеликих пронумерованих шматочків паперу, (нумерація повинна бути від 1 до 9) покладіть їх у свій головний убір, який часто носите. Зосередьтеся на питанні. Чим конкретніше він буде, тим зрозумілішим для вас буде значення ворожіння. Закрийте очі і витягніть перший листок паперу, що попався. Та цифра, яку ви витягли, і буде розгадкою до вашого майбутнього. А ось і тлумачення ворожіння:

1 – Справа, про яку ви думаєте, цілком може реалізуватися. Воно може стати початком глобальних позитивних змін у вашому житті. Якщо ви дійсно цього хочете, то вам потрібно виявити більше впевненості та рішучості.

2 - Швидше за все, поки ви не зовсім готові до здійснення задуманого. Якщо ви почнете йти до своєї мети зараз, то можливо вам доведеться піти на ризик, який у вашому випадку не буде виправданий. Краще спочатку створіть всі умови для здійснення своєї мети, і тільки потім йдіть до неї, інакше ви можете оступитися.

3 – Шанси на те, що ваше бажання справдиться, дуже великі. Успіх буде на вашому боці. Але незважаючи на це, вам слід виявити наполегливість та терпіння. Не потрібно розслаблятися на півдорозі.

4 - Якщо вас цікавить питання про стан справи, яке вийшло з рівноваги, (наприклад, ви захворіли і хочете дізнатися, як швидко одужаєте), то ви в цьому випадку настане поліпшення цієї справи, причому найближчим часом. А якщо питання поставлене про справу, яка передбачає розвиток (наприклад, чи підвищать вас на роботі), то ця цифра означатиме застій. Це не означає, що ваші плани не реалізуються, просто вам потрібно небагато почекати.

5 – У питанні, що вас цікавить, відбудеться різкий поворот подій, який, найімовірніше, зверне все до гіршого. Ця цифра передбачає порушення планів, зриви, несподіванки і розлад у відносинах з людьми. Також цілком можливо, що ваші плани зірвуться саме з вашої вини, зважаючи на ваш нестабільний емоційний стан. Намагайтеся не реагувати на все, що відбувається, дуже бурхливо.

6 - Ця цифра пророкує вам успішне вирішення вашого питання. Ваші плани реалізуються рівно на стільки, наскільки ви доклали зусиль для цього. Одним словом, що посієш, те й пожнеш. Крім того, ситуація може обернутися таким чином, що ви стоятимете перед якимось вибором, або ж вам належить укласти з кимось партнерство.

7 – Відповідь на запитання дещо неоднозначне. Ваша ситуація може поставити вас у скрутне становище чи стан невизначеності. Щоб досягти своєї мети, вам доведеться піти на хитрість, але в результаті результат ваших зусиль буде значно меншим за ту старанність, яку ви виявили. Швидше за все, ваші плани реалізуються лише частково, але незважаючи на це ви набудете хорошого досвіду.

8 – Ваші плани будуть здійснюватися дуже швидко та впевнено. У процесі ви можете багато чого навчитися і багато чого зрозуміти. Однак успіх на вас чекає лише в тому випадку, якщо ваші наміри будуть позитивними і не завдадуть нікому шкоди.

9 – Найближчим часом ви можете розраховувати на успіх у задуманій справі. Однак не варто радіти завчасно. В даний момент вам потрібно зосередити всі свої думки та сили на досягнення результату, при цьому не звертаючи уваги на зовнішні фактори.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,26143097877502-/ /-pc-/
Top