counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Як захистити себе від чужої негативної енергії


Переглядів: 4


Як захистити себе від чужої негативної енергії

Вплив негативної енергії може зруйнувати ваше щастя, здоров'я, а також позбавити вас удачі. Існує кілька способів, завдяки яким ви зможете захиститись від чужого негативу і таким чином уникнути багатьох проблем.

Якщо після спілкування з певною людиною ваш фізичний чи емоційний стан серйозно погіршився, це означає, що ви стали жертвою негативного енергетичного впливу. Перебуваючи в товаристві з негативною людиною, ви ризикуєте відразу ж потрапити під вплив негативу. , навіть якщо немає прямого контакту. Експерти пропонують вам прості рекомендації, завдяки яким ви зможете уникнути небезпеки та захистити себе.

Уникайте спілкування з людьми, які відчувають до вас неприязнь. Іноді людина може відчувати до вас особисту неприязнь, навіть якщо між вами ніколи не виникало сварок чи розбіжностей. У такому разі не варто намагатися порозумітися з недоброзичливцем: набагато простіше розірвати з ним контакти. Якщо ви не подобаєтеся людині з якоїсь причини, то кожна негативна думка про вас стає джерелом негативу. Негативний вплив позначається на вашому біополі, що може спричинити згубні наслідки. Чим рідше ви зустрічаєтеся з ворогом, тим менше шкоди він завдасть вам.

Не концентруйтеся на чужих проблемах. Бажання допомогти людям, які вам небайдужі, є цілком природним. Але якщо ви надмірно загострюєте увагу на чужих проблемах, це може позначитися на вашому емоційному стані та енергетичному полі. У цьому випадку ви постійно відчуватимете негативні почуття та емоції і, відповідно, почуватиметеся пригнічено. Якщо ви хочете допомогти людині без шкоди для себе, концентруйтеся не на самій проблемі, а на її вирішенні.

Припиніть спілкуватися з людьми, які вам не подобаються. Якщо поруч із деякими людьми ви відчуваєте негативні почуття, спілкуватися з ними не тільки марно, а й небезпечно. Якщо після спілкування з людиною ви відчуваєте слабкість і перебуваєте в поганому настрої, це означає, що ваше енергетичне поле ослабло. Щоб повернути сили, необхідно відновити енергетику.

Розірвіть контакти з енергетичними вампірами. Певний тип людей прийнято називати енергетичними вампірами, оскільки вони живляться енергією оточуючих, позбавляючи їх здоров'я та удачі. Іноді вампір може бути у вашому близькому оточенні, і розпізнати його досить просто. Такі люди часто скаржаться на своє життя, а також постійно завантажують інших людей своїми проблемами та невдачами. Таким чином вони забирають позитивну енергію іншої людини, віддаючи свою — негативну. Разом з негативом вони віддають свій вантаж у вигляді негативних думок та емоції, і в цьому випадку ви стаєте жертвою вампіра. Захиститись від енергетичних вампірів дуже складно, адже вони можуть бути вашими колегами, друзями чи навіть родичами. Намагайтеся звести спілкування з ними до мінімуму. Якщо це неможливо, скористайтеся іншим способом: як тільки вони спробують поскаржитися вам, просто змініть тему розмови.

Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Багато людей недооцінюють користь прогулянки, хоча такий відпочинок корисний не тільки для здоров'я, а й для енергетики людини. Перебування на свіжому повітрі дозволить позбутися від негативного багажу. Виберіть найбільш відокремлене місце, де ви зможете акумулювати своє біополе та очистити енергетику. У цьому вам допоможе медитація.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,28273105621338-/ /-pc-/
Top