counter
Стрічка новин
Вибрати все
3 Жовтня
2 Жовтня
Всі новини...

Захист від негативу без амулетів та ритуалів: 6 корисних порад


Переглядів: 8


Захист від негативу без амулетів та ритуалів: 6 корисних порад

Покладатися тільки на талісмани та ритуали - це далеко не найкращий спосіб боротьби з неприємностями. Є кілька порад, які допоможуть вам обходити стороною проблеми, причому з більшою ймовірністю, ніж дає вам магія та езотерика.

Не впускайте у життя негативних людей

Якщо ви впустили когось поганого у своє коло спілкування, або не можете абстрагуватися від спілкування з ним через родинні зв'язки або робочі обов'язки, то вам потрібно встановити межі. Не давайте цій людині заражати вас негативною енергетикою. Можливо, доведеться перестати підтримувати будь-які діалоги з ним — чи то робота, фінанси, кохання чи щось інше.

Якщо є можливість перестати спілкуватися з такою людиною, відправивши її до «чорного списку», то потрібно зробити це негайно. Ваша вихованість чи жалість можуть занапастити вас самих. Уникайте контактів з тими, хто своїми розмовами чи діями заражає вас агресією, зневірою та апатією.

Поступайте по совісті і робіть добро

Це необхідно для того, щоб підтримувати на доброму рівні свою карму. Справа в тому, що коли карма погіршується, ми починаємо частіше зустрічати на своєму шляху проблеми. Це вкрай негативно відбивається на нашому з вами настрої та енергетиці, адже нікому ще чорна смуга не приносила задоволення.

Більше того, коли ви робите щось хороше іншій людині, ви підвищуєте собі настрій. Деколи дуже приємно побачити, як на обличчі іншої людини з'являється посмішка. Це чудове відчуття, яке хочеться переживати знову і знову. Воно дарує нам позитив та допомагає переживати неприємні моменти у різних сферах життя. Чим більше добра ви несете у цей світ, тим рідше у вашому житті щось погане. Талісмани та обереги з ритуалами марні, якщо ви погано чините щодо людей, що оточують вас.

Вирішуйте проблеми, не думаючи про них

Наприклад, ви розлучилися з коханою людиною з якоїсь причини, але відчуваєте гостру потребу кохання. Багато хто починає себе накручувати в таких ситуаціях і думають про те, що все погано. Інші люди діють, продовжуючи жити та шукати другу половинку. Досвід та спостереження показують, що коли людина зосереджується на процесі досягнення цілей, вона перестає наповнюватися негативною енергією та думками.

Займіть голову пошуком вирішення проблем, а не самими проблемами. Зробити це відразу буде непросто, але з часом ви точно навчитеся. Достатньо лише захотіти та намагатися практикувати подібний підхід якнайчастіше. Від того, що ви думаєте про проблему, переймаючись поганими думками, проблема не вирішиться. Вона стане ще гіршою.

Перестаньте звертати увагу на думку оточуючих

Ми вже сказали про взаємодію з токсичними людьми, але іноді ми отримуємо поради та чуємо неприємну критику від випадкових людей чи тих, кого не може викинути з життя. Не зважайте на такі слова. Так, це складно не думати про почуте, але спробуйте нагадати собі про те, що ви абсолютно не зобов'язані слідувати чужим порадам і відповідати чужим очікуванням. Серед людей часто зустрічаються енергетичні вампіри, які дають свідомо неправдиву інформацію, або намагаються вивести вас із себе невмотивованою критикою.

Боріться із заздрістю

Це почуття може бути дуже потужним джерелом негативу, від якого не врятує жоден амулет і жоден ритуал, якщо не намагатися боротися з ним самостійно. Пам'ятайте про те, що кожна людина має свій життєвий шлях, але ви її може змінити самі. Це перша корисна порада щодо боротьби із заздрістю.

Друга порада: не порівнюйте себе з іншими людьми. Максимум, з ким ви можете порівнювати себе — це ви самі з минулого. Намагайтеся стати краще за себе самих, а не краще за інших людей. Це буде простіше, але головне — набагато ефективніше.

Навчіться прощати

Це не менш важливо, ніж перестати заздрити. Образи, які збираються в нашій душі, часто виходять назовні у вигляді невдач, проблем, зневіри, самоуроку. Більше того, через невміння прощати багато людей починають мстити кривдникам, що є зовсім неправильним ходом з погляду карми. Як показують спостереження, люди, які прощають своїх кривдників і йде далі, на порядок щасливіші за тих, хто вважає злопам'ятність частиною свого життєвого кредо.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 3 жовтня 2023 року: будьте на позитиві
Гороскоп від Павла Глоби на 3 жовтня 2023 року: будьте на позитиві
Павло Глоба у гороскопі на 3 жовтня 2023 року розповів, як добре та з користю провести час Можливість досягти ....
Гороскоп від Анжели Перл на 3 жовтня 2023 року: розберіться у поточних питаннях
Гороскоп від Анжели Перл на 3 жовтня 2023 року: розберіться у поточних питаннях
Анжела Перл у гороскопі на 3 жовтня 2023 року розповіла, як задати правильний напрямок, щоб були непогані резу....
Гороскоп на 3 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 3 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання від нових можливостей Будьте готові до....
Любовний гороскоп на 3 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 3 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчувати особливу близькість із вашим партнером Поділіть....
Гороскоп на 2 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 2 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у вас може з'явитися багато ідей та енергії для нових починань Не б....
більше матеріалів
/-0,27538084983826-/ /-pc-/
Top