counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Захист від негативу: талісмани, амулети та поради


Переглядів: 10


Захист від негативу: талісмани, амулети та поради

Негативна енергія завжди знаходиться у відносній гармонії з позитивною та творчою. Проте часом від неї доводиться захищатися, щоб вона не поглинула нас. У цьому вам допоможуть спеціальні талісмани, амулети та рекомендації експертів.

Раніше ми розповідали вам про те, як перетворити негативні емоції на позитивну енергетику. Це корисна навичка, але не у всіх виходить це робити і не завжди це зробити можливо. Саме тому вам потрібно навчитися захищатися від тривог і занепокоєння або нападок з боку недоброзичливців.

Талісмани та амулети

Амулетами захисту найчастіше є речі, які вам дарували близькі люди або які раніше їм належали, але тепер перейшли до вас. Такі предмети пов'язують вас енергетичним каналом з близькою людиною, яка стосовно вас позитивна. Це збільшує ваші шанси на успішне подолання перешкод, у тому числі перемогу над негативними потоками.

Прикраса з вашими знаками зодіаку. Це не просто талісман удачі. Такий виріб захищатиме вас від токсичних людей та негативних подій, думок, негативної енергії у будь-якому її прояві. Загалом варто відзначити, що корисною буде як прикраса-фігурка, так і речі, на якій зображено ваш Знак — різниці практично немає. Головне, щоб був правильно обраний матеріал: для Земних Знаків (Діва, Козеріг та Телець) рекомендовано дерево та мельхіор; для Водних Знаків (Рак, Риби, Скорпіон) підійде ідеально платина; Повітряним Знакам (Близнюки, Терези, Водолій) варто користуватися сріблом і титаном, а Вогненним Знакам (Лев, Стрілець, Овен) краще вибирати як такий амулет виріб із золота.

Корисні рекомендації

Якщо раптом ви відчули, що починаєте потопати в негативній енергії, то спробуйте сказати про себе: «Чур, погані думки. Геть біда. „Ні“ говорю всьому поганому і говорю всьому хорошому „так“».

Якщо відчули, що вам сумно, ви скривджені чи засмучені чимось, досить просто змінити обстановку. Якщо ви в дорозі, зупиніться та відпочиньте. Якщо ви замкнені у чотирьох стінах, прогуляйтеся. Якщо ви спілкуєтесь з людьми, спонукайте на самоті. Якщо ви самі, зателефонуйте другу. Це повинно допомогти вам не приймати на себе негативну енергію та абстрагуватися від негативних почуттів.

Намагайтеся займатися спортом, правильно харчуватися та дотримуватись режиму дня. Напевно, ви чули фразу «у здоровому тілі здоровий дух». Це дійсно так, адже якщо ваше тіло вас підводить, це неминуче відбивається і на емоційному здоров'ї.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,28116416931152-/ /-pc-/
Top