counter
Стрічка новин
Вибрати все
3 Жовтня
2 Жовтня
Всі новини...

Як мити підлогу та витирати пил, щоб посилити енергетику будинку


Переглядів: 5


Як мити підлогу та витирати пил, щоб посилити енергетику будинку

Прибирання — невід'ємна частина домашніх справ. Виявляється, дуже важливо дотримуватися деяких правил, щоб прибирання було найбільш продуктивним і максимально позитивно впливало на енергетику вдома.

Раніше ми розповідали про прикметах для прибирання. Вони вкрай корисні у поєднанні з правилами енергетичного чищення, про які йтиметься далі. Якщо ви хочете, щоб ваше житло було місцем сили, обов'язково дотримуйтесь порад експертів.

Черговість прибирання

Спочатку завжди витирають пил, причому зверху вниз — починаючи з найвіддаленіших і найвищих елементів меблів та декору. Важливо починати згори, бо саме там збирається позитивна енергія Ці, яка була витіснена негативом. Наприклад, витираємо пил з шафи, потім протираємо її вологою ганчіркою, потім йдемо до полиць, комодів і столів і так далі, поки не дістанемося до підлоги.

Щойно ви дійшли до підлоги, обов'язково зберіть все сміття пилососом з килимів, і тільки потім протирайте підлогу. Приплив позитиву відчується практично одразу. Позитивна енергія «спускатиметься» за вами.

Якщо ви будете в міру руху зверху вниз натикатися на якісь непотрібні речі, обов'язково викидайте їх у відро для сміття або збирайте в пакет. Ставте непотрібний мотлох до дверей, щоб після прибирання його викинути. Це буде чудовим завершальним штрихом.

З чого починати

Починаємо прибирання з найдальших кутів будинку або квартири, поступово просуваючись до виходу. Так заведено вже тисячі років у східній Азії, де поширене вчення фен-шуй.

Також важливо пам'ятати, що краще починати забиратися зі спальні або з дитячої. Після того, як ви протерли пил і вимили підлогу в одній кімнаті, попутно позбавившись від сміття та непотрібних речей, не варто залишати двері відчиненими. Закрийте її, щоб повністю завершити прибирання. Після завершення прибирання потрібно відкрити всі двері та зробити провітрювання всіх приміщень. Під час прибирання відчиняти всі вікна навстіж не варто.

Інші корисні поради щодо прибирання будинку

Витираючи пил або мою підлогу, намагайтеся уявляти, як разом з брудом і пилом йде все погане. Якщо нещодавно була сварка, можна уявити, як ви очищаєте приміщення від негативу, що повис у повітрі, і образ.< /p>

Якщо у вас є домашні рослини, обов'язково протирайте від пилу та їх. Це дуже важливо, адже якщо рослина в пилу, його сприятливий вплив на навколишнє середовище мінімальний.

Не тримайте в будинку старі ганчірки. Точніше, для протирання пилу можуть підійти одні й ті ж серветки, а от бруд із підлог краще прибирати охайними ганчірками. Викидайте брудні, а не збирайте. Якщо для вологого прибирання ви використовуєте спеціальні швабри або губки, їх відразу ж потрібно мити і прибирати з очей. Також варто періодично змінювати їх, коли вони входять у неналежний стан.

Для миття підлог можна використовувати воду з розчиненою в ній щіпкою солі. Сіль має величезну магічну силу. Вона проганяє нечисту силу, захищає будинок від негативу, а його мешканців від пристріту та від прокльонів. Якщо мити підлогу з сіллю, ефективність прибирання буде набагато вищою.

Вологе прибирання на кухні потрібно робити щодня. Обов'язково мийте посуд та протирайте стіл щодня. Найчастіше саме на кухні чистота і порядок йдуть найшвидше. Не копіть немитий посуд і не чекайте, поки кількість плям і крихт на столі стане критичною. Якщо немає часу вимити посуд, краще покласти його до раковини, звільнивши і протерши стіл.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 3 жовтня 2023 року: будьте на позитиві
Гороскоп від Павла Глоби на 3 жовтня 2023 року: будьте на позитиві
Павло Глоба у гороскопі на 3 жовтня 2023 року розповів, як добре та з користю провести час Можливість досягти ....
Гороскоп від Анжели Перл на 3 жовтня 2023 року: розберіться у поточних питаннях
Гороскоп від Анжели Перл на 3 жовтня 2023 року: розберіться у поточних питаннях
Анжела Перл у гороскопі на 3 жовтня 2023 року розповіла, як задати правильний напрямок, щоб були непогані резу....
Гороскоп на 3 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 3 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання від нових можливостей Будьте готові до....
Любовний гороскоп на 3 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 3 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчувати особливу близькість із вашим партнером Поділіть....
Гороскоп на 2 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 2 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у вас може з'явитися багато ідей та енергії для нових починань Не б....
більше матеріалів
/-0,255854845047-/ /-pc-/
Top