counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Вересня
22 Вересня
Всі новини...

Енергетичні особливості та прикмети п'ятниці: корисні поради для п'ятого дня тижня


Переглядів: 12


Енергетичні особливості та прикмети п'ятниці: корисні поради для п'ятого дня тижня

П'ятниця — один із найулюбленіших днів тижня для багатьох людей. Кінець робочого тижня, вечір перед вихідними, передчуття відпочинку - все це робить п'ятницю дуже приємним днем. Корисні поради експертів допоможуть вам зробити його ще більш вдалим.

Головні особливості п'ятниці

Перше, про що потрібно пам'ятати завжди — це підвищена ймовірність побачити віщий сон у ніч із четверга на п'ятницю. Прокинувшись у п'ятницю вранці, спробуйте проаналізувати все те, що ви побачили у своїх сновидіннях. Всесвіт може підказати вам вирішення найважливіших життєвих проблем, які встигли накопичитися за певний термін.

Цього дня дуже сильною є інтуїція. Зв'язок із центром достатку Всесвіту загострюється, тому багато людей можуть бачити майбутнє, аналізувати минуле та приймати важливі рішення, спираючись на свій внутрішній голос.

Загалом це легкий в енергетичному плані день, але за цією легкістю можуть ховатися деякі важливі аспекти. У п'ятницю не можна втрачати голову і забувати про обережність, оскільки є ймовірність того, що вам доведеться вирішувати якісь проблеми та завдання, які потребують підвищеної концентрації.

Поради та прикмети, які допомагають покращити цей день

Про що вкрай важливо пам'ятати щоп'ятниці — заборона на стрижку волосся і нігтів. Спостереження наших предків говорять про те, що подібні процедури можуть призвести до втрати удачі та здоров'я у майбутньому. У саму п'ятницю це не матиме критичного значення, але краще не ризикувати дарма.

Згідно з прикметами, не можна цього дня різко змінювати свою зовнішність — одягати незвичний одяг, міняти зачіску та фарбувати волосся. Особливо це стосується жінок, оскільки це може призвести до проблем у стосунках із коханим чоловіком. Він може почати ревнувати або стати агресивнішим.

Це легкий з точки зору енергетики день, тому по п'ятницях краще не сумувати і не думати про минуле, не потопати в жалюванні та страхах. Потрібно намагатися проживати щоп'ятниці на позитивній хвилі. Це дасть вам перевагу у справах.

Ще експерти в галузі езотерики та біоенергетики рекомендують по п'ятницях ділитися приємними новинами та емоціями з оточуючими людьми. Намагайтеся якнайменше говорити про те, що вас засмучує. Найкраще ділитися натхненням, позитивом. Це допоможе вам заводити нових друзів.

Сприятливими у п'ятницю будуть короткі поїздки. Якщо ви встигнете повернутись додому до кінця дня, це буде добре. В принципі, у п'ятницю корисно бути весь день вдома, але вихід на вулицю для прогулянки чи вирішення важливих життєвих питань також буде важливим.

Експерти наполегливо рекомендують не перекладати відповідальність на інших людей цього дня. У п'ятницю важливо визнавати свої помилки, оскільки це зробить вас сильнішим. Якщо звинувачувати у всьому оточуючих, це може негативно позначитися на кармі. В інші дні цього також робити не можна, але в п'ятницю актуальна максимально сувора заборона.

Головна погана прикмета – випадання 13 числа місяця на п'ятницю. П'ятниця 13-е - це справжнісінький головний біль для кожної людини. У цей день може відбуватися багато неприємних подій, які практично ніяк не залежать від нас. будьте обережні, оскільки це час розквіту темної магії, зла та негативної енергії.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні намагайтеся бути уважнішими до дрібниць Можливо, якісь деталі можут....
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви відчуєте особливу близькість із вашим партнером Ваша енергія та ....
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні буде день, коли ваша енергія та рішучість досягнуть піку Важливо не....
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути відкритими до нових знайомств Можливо, доля зробит....
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Як випливає з гороскопа Павла Глоби на 22 вересня 2023 року, цього дня потрібно скористатися ситуацією на свою....
більше матеріалів
/-0,24462604522705-/ /-pc-/
Top