counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Вересня
22 Вересня
Всі новини...

3 шага к счастью: как пережить и отпустить негативные чувства


Переглядів: 6


3 шага к счастью: как пережить и отпустить негативные чувства

У нашому житті кожен зустрічається з негативними емоціями та почуттями. Це може бути образа, ревнощі, злість, заздрість, зневіра, туга. Все це руйнує нас зсередини, тому експерти розробили корисну методику очищення, яка складається з кількох простих кроків.

Нерозв'язані емоційні проблеми у вигляді постійно переважаючих шкідливих почуттів та думок у голові призводять до освіти енергетичних дір, через які витікає наша енергія. Саме тому важливо користуватися системою із трьох кроків, яка допоможе вам навчитися долати внутрішні бар'єри.

Крок перший: усвідомлення

Багато людей з якихось особистих та індивідуальних причин відмовляються визнавати факт наявності внутрішньої емоційної проблеми. Це найважливіший і перший крок у її вирішенні.

Головна мета кожного з нас — помітити наявність проблеми. Важливо відчути емоції, прийнявши їх без осуду, адже всі ми люди і всім нас властиво відчувати те, що може зруйнувати нас зсередини.

Відповідно до східних навчань та спостережень експертів у галузі біоенергетики, головною причиною найбільших проблем у житті людини є відмова або неможливість прийняти те, що відбувається, прийняти поточні емоції. Без ухвалення звільнитися просто неможливо. Потрібно навчитися переживати цей момент без страху. Поточні емоції вже з вами, і ви від них нікуди не подінетесь.

Ви не зможете вилікуватися, якщо не відчуватимете. Дозвольте собі відчути смуток, тугу, злість чи щось інше. Дозвольте собі розчинитись у цьому почутті, щоб краще його впізнати, адже не знаючи ворога в обличчя, ви не зможете його перемогти.

Другий крок: реакція тіла

Коли ви прийняли емоцію ментально, настав час висловити її тілесними рухами. Наприклад, злість можна висловити, ударить рукою боксерську грушу або закричавши в подушку щосили. Дайте почуттю, яке переважає в даний момент, втілитись у щось фізичне.

Ви можете навіть спробувати намалювати свої почуття, так що зовсім не обов'язково йти до спортзали, щоб видавити з себе обурення. Можливо, вам захочеться побути наодинці із собою або попрацювати на городі. Робіть те, що вважаєте за потрібне. Головне, щоб вихід ваших емоцій нікому не заважав і нікого не кривдив.

Один із найкращих способів виплеснути те, що вас знищує зсередини — поговорити з близькою людиною, яка готова вас вислухати. Якщо таких немає, що буває часто, можна почати вести щоденник. Це чудовий спосіб «поговорити». Так, це здається абсурдним на перший погляд, але дослідження експертів показують, що ведення щоденника дійсно допомагає виплеснути все погане і не затримувати це собі, що дуже добре позначається на енергетиці.

Крок третій: закріплення успіху

На другому кроці зупинятися не варто. Є ще й третій крок, який іноді називають перезавантаженням. Мало просто позбутися поганої емоції. Потрібно зробити так, щоб ваше тіло повернулося до колишнього стану сили. Для цього в першу чергу необхідно присвятити себе та свій час турботі про душу, про тіло.

На третьому етапі потрібно постаратися знову стати відкритими для чогось доброго. Потрібно подбати про себе, вирушивши на природу або дозволивши собі насолодитися самотністю, відпочинком. Закріпіть успіх чимось приємним. Експериментуйте з третім етапом, вивчаючи нові способи розваги, задоволення від життя.

Кожен раз, коли у вас виходитиме пройти всі три етапи щодо кожної емоції або почуття, ви ставатимете сильнішими, оптимістичнішими. З кожною переможеною внутрішньою проблемою ви будете все швидше і швидше впоратися з ними в майбутньому.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні намагайтеся бути уважнішими до дрібниць Можливо, якісь деталі можут....
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви відчуєте особливу близькість із вашим партнером Ваша енергія та ....
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні буде день, коли ваша енергія та рішучість досягнуть піку Важливо не....
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути відкритими до нових знайомств Можливо, доля зробит....
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Як випливає з гороскопа Павла Глоби на 22 вересня 2023 року, цього дня потрібно скористатися ситуацією на свою....
більше матеріалів
/-0,26095914840698-/ /-pc-/
Top