counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

На якому пальці носити обручку, щоб скоригувати долю


Переглядів: 12


На якому пальці носити обручку, щоб скоригувати долю

Кільця за всіх часів були однією з головних прикрас жінки. Не багато хто знає, що за допомогою кільця можна змінити долю. Все залежить від того, на якому пальці та на якій руці ви носіть цю прикрасу. Що ж радять езотерики?

На якій руці носити кільце

Вважається, що права рука — чоловіча, активна. Кільце на пальці правої руки допомагає активізувати певні сфери життя та покращити якості характеру. Ліва рука— жіноча, пасивна. Носіння кільця на лівій руці є захистом від негативної енергії та небезпек.

З якого металу найкраще носити кільце

Якщо ви бажаєте захиститися від негативної енергії — заздрості, пліток, пристріту і поганих людей, то рекомендується носити кільця зі срібла.

Золоті каблучки — активний метал, який допомагає активувати вашу особисту енергію.

На якому пальці носити кільце

Великий палець відповідає за розум, логіку, голову. Якщо в житті вам не вистачає логічного мислення для вирішення будь-яких проблем і не вистачає сили волі, то на кільце слід носити на великому пальці правої руки. Золота прикраса допоможе активізувати ці якості.

Якщо розум і логіка навпаки заважають вам у житті і ви хочете слідувати голосу своєї інтуїції, то рекомендується носити срібне кільце на великому пальці лівої чи правої руки.

Вказівний палець. На вказівному пальці краще не носити золотих каблучок, оскільки сам по собі палець символізує его та особисту силу. Золото може просто зробити вас пихатою і егоїстичною особистістю. Срібне кільце слід носити для того, щоб убезпечити себе від несвідомих дій, а також нормалізувати стосунки з оточуючими.

Середній палець. Носіння срібного кільця на середньому пальці лівої руки допоможе скоригувати долю. Якщо ви хочете досягти успіхів у соціумі, особистому житті та оточити себе добрими людьми, то кільце потрібно надіти на середній палець правої руки. Це має бути прикраса із золота.

Безім'яний палець. На цьому пальці рекомендується носити обручку для того, щоб розкрити в собі творчий потенціал. Також обручка на безіменному пальці може скоригувати ситуацію в особистому житті. Золота прикраса на правій руці допоможе залучити другу половину, а також допоможе зробити стосунки з коханою людиною чуттєвішими та яскравішими. Срібне кільце на лівій, пасивній руці, захистить від нещасливого шлюбу та нерозділеного кохання.

Мізинець. За допомогою кільця на мізинці можна виправити відносини з оточуючими. Якщо ви хочете стати більш комунікабельною людиною, знайти друзів і активне життя — сміливо надягайте золоте колечко на мізинець правої руки. Якщо хочете убезпечити себе від чужого впливу та загострити свою інтуїцію — допоможе срібне кільце на мізинці лівої руки.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожно....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,28085899353027-/ /-pc-/
Top