counter

10 народних прикмет, які допоможуть вам залучити гроші


Переглядів: 6


10 народних прикмет, які допоможуть вам залучити гроші

Знання наших предків допоможуть кожному залучити до життя добробут. Прикмети на гроші збільшать ваш капітал і не дозволять втратити накопичення.

Прикмети існують споконвіку і дозволяють людям уникнути маси проблем. Є прикмети-застереження, прикмети на щастя, а також прикмети, які допоможуть вам позбутися лоту бідності. 

1. Гроші ростуть у тому будинку, де їх правильно зберігають. Враховуйте не тільки місце, а й сам предмет, в якому ви ховаєте свої заощадження. Не варто залишати гроші на видному місці, ховати їх у шафах з одягом або на кухні поруч із крупами. Покладіть гроші у відокремлене місце, обов'язково помістивши їх у гаманець або спеціальну скарбничку. Не забувайте час від часу повідомляти купюри та монети, щоб грошова енергетика оновлювалася.

2. Народна мудрість говорить: у тому будинку гроші водяться, де порядок дотримується. Утримуйте будинок у чистоті, щоб енергетика благополуччя не покидала вашого житла. Проведіть прибирання, додавши у воду для миття підлог та вікон монети, щоб залучити у свій будинок грошовий достаток. Не тримайте поруч із вхідними дверима брудне взуття, інакше гроші просто підуть від вас.

3. Залучити гроші та не дозволити їм витікати крізь пальці можна, якщо не передавати їх з рук до рук. Навіть якщо ви щось купуєте, покладіть суму на стіл або спеціальну підставку. Так ви уникнете долі збідніти через сильнішу енергетику сторонньої людини. Гроші не витікатимуть, якщо ви платите за проїзд у транспорті, адже там просто нікуди покласти монети, окрім як у руки кондуктора.

4. Покладіть під поріг нову п'ятирублеву монету, щоб грошова енергетика завжди прагнула вашого будинку. Ця прикмета допомагає позбутися відтоку фінансів та виключити втрату коштів удома.

5. Символом достатку та достатку в усі часи було домашнє вогнище. Раніше господині чистили печі, а у своєчасному світі на кухні повинні сяяти плита та холодильник. Гроші обов'язково потягнуться до будинку до тих, хто дотримується чистоти на кухні і готує їжу з любов'ю. Крім того, на кухні потрібно тримати мед та свіжі яблука, щоб гроші ніколи не переказувалися, і у вашій родині панувала атмосфера щастя та затишку.

6. Розкладайте дрібні монети по кишенях одягу, у сумочки, рюкзаки та портмоне. Навіть якщо ви зараз не користуєтеся предметами гардеробу, залишайте в них трохи грошей, щоб ваші кишені ніколи не були порожніми. Дзвоняча дрібниця залучатиме грошову енергетику, яка ніколи вас не покине.

7. Обов'язково використовуйте талісмани, які притягують грошовий достаток. Їх ви можете зробити самі та заговорити на багатство. Кожен талісман, виконаний самостійно, «працювати» з вашою енергетикою і навіть у разі випадкової втрати не стане залучати гроші до сторонньої людини, яка знайде вашу пропажу.

8. Ще одна прикмета свідчить, що гроші потрібно обов'язково перераховувати. Рахунок любить будь-яка монета, тому не лінуйтеся перебирати купюри, а також розмовляти з ними. Ваш позитивний настрій допоможе грошам піти у правильні руки. Не думайте про користь і не уявляйте собі покупок, які вам не потрібні або нав'язані думкою оточуючих. Думайте про те, що вам дійсно необхідно, і тоді за допомогою перерахунку та сили думки ви обов'язково придбаєте потрібний товар.

9. Не залишайте купюри та монети на столі, тим більше на ніч. Туди ж не кладіть ключі, інакше грошова енергетика перестане бути у вашому будинку. Пам'ятайте, що у грошей і ключів має бути своє місце. Таким зневажливим стосункам до своїх фінансів ви можете злякати фінансову удачу.

10. За прикметою залучення грошей буде можливим у тому випадку, якщо ви не маєте звички говорити про те, що у вас залишилися останні заощадження. Ніколи не говоріть так про гроші, інакше вони справді можуть стати для вас останніми.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,27656412124634-/ /-pc-/
Top