counter
Стрічка новин
Вибрати все
Всі новини...

Енергетика людини: як дізнатися свій енергетичний потенціал


Переглядів: 86


Енергетика людини: як дізнатися свій енергетичний потенціал

Кожна людина наділена своєю енергетикою. Вона буває вроджена та отримана протягом життя. Є слабка енергетика, є сильна енергетика. Від неї, на думку фахівців у галузі езотерики, залежать особистісний розвиток та успіх людини у житті. Як визначити своє енергетичне поле?

Певних способів перевірки людини на її енергетичну міць немає. Енергетику не можна виміряти приладами. Але її можна відчути. Як правило, людина активна, цілеспрямована і діяльна має великий запас життєвих сил. А той, хто постійно скаржиться на нестачу енергії, є людина з низьким рівнем енергетики.

Енергетично сильна людина, як правило, завжди буває у хорошому настрої. Він вміє керувати своїми емоціями, знає, що здатний і сміливо йде до мети. Його не лякають труднощі, оскільки він відчуває у собі силу, яка допоможе у складний період.

Люди з сильною енергетикою щасливіші за життя. Вони бадьорі та позитивні. Їх настрій та міцне здоров'я дозволяє легко досягати своїх цілей. Енергійні люди можуть маніпулювати оточуючими, відстояти свою точку зору та завоювати увагу до своєї персони.

Однак ті, хто має високий енергетичний потенціал, повинні вміти контролювати свою силу. Енергію краще спрямовувати на благо собі та оточуючим. Якщо у вас сильна енергетика, то є ймовірність того, що ви можете зурочити людину і завдати шкоди її біополі.

Енергетично слабка людина часто хворіє. Якщо в нього й виникають добрі ідеї, він не поспішає їх реалізовувати. Люди із слабкою енергетикою швидко втомлюються. Їх легко образити чи вплинути на них.

Рівень енергетики більш точно можна визначити за сновидіннями. Що найчастіше вам сниться?

Якщо уві сні ви часто йдете річки, ліси, зарості – то це ознака надлишку енергії. Також про це може свідчити музика уві сні чи ремінь, який сильно стягує вашу талію. В цьому випадку з енергетикою все гаразд. Щоправда, трапляється, що надмірна енергійність не доводить до добра. Якщо ваші сили спрямовані на благо, то від них буде реальна користь. Але якщо ви витрачаєте її на дрібниці, то нічого доброго від своєї внутрішньої сили ви не отримаєте.

Якщо вам постійно сняться руїни, старі будинки, прірва, порожнеча, голод, спрага, сварки, бійки, вузькі дороги та коридори, то ви відчуваєте нестачу життєвої сили. Це знак того, що терміново потрібно змінити своє життя і відновити енергію.

Не поспішайте зневірятися, якщо раптом зрозуміли, що енергетично ви не сильні. Є думка, що людська енергетика постійно змінюється. Вона може бути вродженою, спадковою (їй рівень це залежить від багатьох факторів, таких як місце народження, енергетика народження, обставини народження та інше) та набутою.

Придбана енергетика може змінюватися залежно від того, який спосіб життя веде людина, чим вона займається, де живе та з ким спілкується. Виходячи з цього можна легко підвищити свій енергетичний рівень. Існує багато способів.

  • По-перше, необхідно повноцінно харчуватися та налагодити режим дня.
  • По-друге, необхідно частіше залишатися наодинці з собою та своїми думками, щоб краще зрозуміти себе та свої бажання.
  • По-третє, потрібно віддавати перевагу тій справі, яка приноситиме моральне задоволення.
  • По-четверте, слід більше спілкуватися з людьми, які налаштовують вас на позитивні емоції.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів
/-0,25547409057617-/ /-pc-/
Top