counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Червня
3 Червня
Всі новини...

Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна


Переглядів: 2


Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна

Багато хто чув приказку про те, що біда не приходить одна. Настав час пролити світло на те, чи дійсно існує чорна смуга, що це таке і як бути, якщо вам постійно не щастить.

У нашому світі все слідує законів Всесвіту. Чорна смуга приходить у наше життя через те, що ми живемо не за цими законами, порушуючи їх чи не звертаючи на них уваги.

Що таке чорна смуга і чому вона з'являється

Біди трапляються у багатьох, але не у всіх вони перетворюються на чорну смугу. Чорна смуга — це коли проблеми йдуть нескінченним потоком, який неможливо зупинити. Складається враження, що людину хтось прокляв або наврочив, що це не звичайний збіг.

Це і справді аж ніяк не випадково, але проблеми дуже часто приходять до нас не через чорну магію пристріту, а через те, що ми налаштовуємо себе на це. Оптимістичні та об'єктивно мислячі люди розуміють, що якщо трапилося щось погане, то це не означає, що життя кінець. Це лише означає, що настали тимчасові труднощі, які в будь-якому разі настають час від часу.

Коли людина думає, що вона потрапила в смугу невдачі, то саме це з нею і трапляється. Це може продовжуватися доти, доки проблеми не винесуть із нього всі ресурси та сили. Експерти заявляють, що не потрібно фокусуватися на поганому, щоб у житті відбувалося якнайбільше хорошого.

Що робити, щоб чорна смуга була коротшою

Важливо прийняти той факт, що негаразди трапляються з усіма. Невдачі бувають у найбагатших людей світу, у простих роботяг, у зірок шоу-бізнесу, у найвеселіших і найоптимістичніших особистостей. Усі зазнають труднощів час від часу, але далеко не всі дозволяють собі впадати в паніку з цього приводу.

Згадайте прекрасне почуття, коли все виходить і все йде як треба. Це називається білою смугою. Вам щастить, все добре. Це тому, що ви на хвилі позитиву. Коли людина позитивна, вона притягує удачу і робить своє життя кращим.

Щоб ставати позитивнішим у важкі хвилини, можна користуватися афірмаціями на успіх або медитаціями на очищення від негативних програм. Ці практики будуть дуже корисними для кожного з нас. Для багатьох вже давно не секрет, що світом навколо нас керують наші думки. Вони формують енергетику і допомагають досягати цілей, або заважають це робити, якщо це думки про щось погане.

Якщо трапилося щось неприємне, то не треба починати переживати без приводу. Намагайтеся вирішити проблему, а не накручувати себе. Буває іноді так, що ми не можемо щось змінити. У такому разі східні мудреці радять менше переживати та прийняти неминуче.

Далеко не останнім у цьому плані є питання карми. Намагайтеся робити для інших людей щось позитивне і не чиніть погано стосовно оточуючих. У такому разі Всесвіт не стане вас карати, а, навпаки, нагородить удачею та допоможе у здійсненні мрії. Це називається законом рівноваги.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
4 червня – дуже небезпечний день через негативний аспект Меркурія та Урану Астрологи вирішили розповісти, чим ....
Найкращі грошові афірмації
Найкращі грошові афірмації
Успіх і успіх не прийдуть до вас самостійно Для цього потрібно звільнити місце у своїй душі та бути готовими п....
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошовим деревом називають товстунку У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансо....
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Хотіли б ви мати такий гаманець, який би притягував до вас гроші? Якщо вірити грошовому гороскопу, то цілком м....
7 секретів щасливих стосунків
7 секретів щасливих стосунків
Кількість розлучень зростає з кожним днем, хоча кожен, створюючи сім'ю, розраховував на шлюб, який триватиме в....
більше матеріалів
/-0,260577917099-/ /-pc-/
Top