counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Лютого
22 Лютого
21 Лютого
Всі новини...

Як думки переростають у хвороби


Переглядів: 14


Як думки переростають у хвороби

Екстрасенси стверджують, що багато хвороб можуть виникнути через неправильний спосіб мислення або поведінки. За його словами, виникнення кожної хвороби має своє психологічне обґрунтування.

Гастрит, за їхніми словами, може виникнути від почуття досади та приреченості. Невизначеність та відчуття безпорадності породжує хвороби шлунка.

Безсоння може виникнути на ґрунті страху, нестачі сил та можливостей боротися з проблемами. Суєта та ототожнення себе зі своїми проблемами призводить до зниження якості сну.

Запальні процеси застають людину в момент, коли вона незадоволена своїми умовами життя. Від цього він впадає в гнів і лють, що позначається на його здоров'ї.

Гіпертонія або підвищений тиск виникає, коли людина надто багато на себе бере. Самовпевнені люди найчастіше страждають від цієї недуги.

Гіпотонія або знижений тиск бере свій початок від відчуття невпевненості та зневіри. Почуття провини, безнадійність, нестача життєвих сил призводять до цього захворювання.

Алергія виникає на ґрунті протесту проти будь-якої ситуації чи людини. Це захворювання може бути викликане також відчуттям власного безсилля та від неможливості щось змінити.

Анемія  виникає тоді, коли людина переживає якісь життєві негаразди і мало радіє. Швидше вилікувати цю недугу допоможуть позитивні думки та спілкування з людьми, які можуть надати моральну підтримку.

Хвороби горла виникають тоді, коли людина чинить опір змінам, або не може виразити себе. Причина може бути також у тому, що його мучать думки про власну неспроможність та нереалізованість.

Запор може виникнути через те, що людина не хоче розлучатися зі своїми минулими думками. Ця недуга також може бути свідченням великої кількості накопичених переживань та тривожних думок. Екстрасенси радять у цьому випадку назавжди попрощатися з тим, що мучить душу, і почати жити новим життям.

Мігрені виникають через занижену самооцінку і страх зробити щось не так. Рекомендується всім, хто постійно страждає від цієї недуги, пробачити себе за всі помилки та прийняти себе з усіма недоліками.

Зуби болять – ознака нерішучості, сумнівів та невміння долати труднощі.

Поганий запах з рота може бути пов'язаний з думками про помсту або заздрість. Людина, яка страждає від цієї недуги, на думку Олександра Шепса, має брудні та погані мили, часто думає або говорить погано про оточуючих.

Сверблячка може бути пов'язана з виникаючими бажаннями, які не відповідають характеру людини. У цьому випадку потрібно змінити свою поведінку, постаратися розвинути в собі якості характеру, яких не вистачає для здійснення планів.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки радять бути активними та рішучими Можливі нові проекти та ....
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки обіцяють вам неймовірні моменти пристрасті та романтики Ва....
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
23 лютого 2024 року обіцяє стати значним днем, повним астрологічних подій, які нададуть унікальні можливості д....
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Під впливом астрологічних аспектів 23 лютого 2024 року кожен знак Зодіаку стикається з унікальними можливостям....
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
Кожна людина по-своєму представляє справжнє щастя Іноді наші звички, уявлення про життя та ставлення до світу ....
більше матеріалів
/-0,26463389396667-/ /-pc-/
Top