counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Червня
3 Червня
Всі новини...

Медитація для тих, хто хоче знайти вирішення складної життєвої ситуації


Переглядів: 6


Медитація для тих, хто хоче знайти вирішення складної життєвої ситуації

Кожен з нас часом доводиться стикатися зі складними життєвими ситуаціями. Коли потрібно прийняти якесь серйозне рішення, велика ймовірність припуститися помилки. Експерти поділилися спеціальною медитацією, яка допоможе не допустити цього.

Часто люди покладаються на логіку у моменти ухвалення рішень. Якщо ви звикли довіряти саме їй, то вам допоможе Квадрат Декарта. Якщо ж дилема надто складна, можна спробувати помедитувати, покликавши на допомогу вищі сили.

Підготовка до медитації

Передусім потрібно знайти спокійне і тихе місце, в якому вас ніхто не потурбує, оскільки медитативні практики не можуть у присутності інших людей.

Потрібно медитувати вдома, у приємній обстановці. Суть полягає не у пошуку рішення, а у вигнанні всіх поганих думок та інформаційного шуму. Можна запалити ароматичні свічки, увімкнути звуки природи на фоні. Правильна ситуація допоможе сфокусуватися на своєму внутрішньому світі.

Медитація на ухвалення рішення

Отже, ви у себе вдома, у приємній обстановці. Вам потрібно встати і потягнутися руками догори, роблячи це на вдиху. Намагайтеся уявити, як повітря входить у ваше тіло з кінчиків пальців на ногах, заповнюючи кожну клітинку. Після цього починаємо повільно опускати руки, одночасно видихаючи прийняте повітря. Таким чином ви встановите прямий контакт із землею та повітрям. Дуже важливо проводити цю медитацію саме в положенні стоячи, оскільки встановити зв'язок із Вселенським розумом таким чином набагато простіше.

Повторіть це кілька разів, а потім закрийте очі і уявіть собі, що над вами відкривається око. Це якась дірка у просторі, з якої ллється світло. Продовжуйте глибоко вдихати та повільно видихати. Це світло наповнює ваше тіло силою, любов'ю та добром, забираючи непотрібні думки, втому, зневіру та негатив, залишаючи у вас лише найкраще.

Відчуйте, як ваше тіло наповнюється силою, а все погане йде. Ви відчуєте теплоту з кожним новим вдихом. Експерти радять загострити увагу на цьому моменті та насолодитися ним повною мірою. Ви спокійні, сильні, позбавлені страху та зневіри. Все в цьому світі зараз спрямоване на те, щоб вам полегшало зробити важливий крок, відкинувши сумніви і подивившись на ситуацію максимально об'єктивно.

Після цього постарайтеся повільно повернути свою увагу до тіла. Ваша свідомість починає повільно закривати портал наповнення силою. Все погане залишилося поза вашим біополем. Ваші чакри вільні, сповнені сил і енергії. Тепер ви бачите, що хотіли. Ви знаєте, як вам варто вчинити, тому що ви у поєднанні з вищим розумом. Ваше тіло та душа в гармонії. Прислухайтеся до інтуїції.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Найкращі грошові афірмації
Найкращі грошові афірмації
Успіх і успіх не прийдуть до вас самостійно Для цього потрібно звільнити місце у своїй душі та бути готовими п....
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошовим деревом називають товстунку У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансо....
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Хотіли б ви мати такий гаманець, який би притягував до вас гроші? Якщо вірити грошовому гороскопу, то цілком м....
7 секретів щасливих стосунків
7 секретів щасливих стосунків
Кількість розлучень зростає з кожним днем, хоча кожен, створюючи сім'ю, розраховував на шлюб, який триватиме в....
5 важливих правил залучення грошей
5 важливих правил залучення грошей
Щоб фінанси поверталися до вас і примножувалися, необхідно виробити в собі правильне ставлення до них і викону....
більше матеріалів
/-0,26814389228821-/ /-pc-/
Top