counter

Темні та світлі сторони вашого характеру: визначаємо за датою народження


Переглядів: 87


Темні та світлі сторони вашого характеру: визначаємо за датою народження

Про людину багато можуть розповісти числа з дати її народження. Можна визначити як Знак Зодіаку, а й долю людини. Нумерологія відкриває таємниці, пов'язані з днем народження будь-якої людини.

У житті кожного бувають події, які попереджають про зміни на краще. Можливо, якщо ви дізнаєтесь про таємницю дати вашого народження за допомогою нумерології, то вам вдасться усвідомити своє призначення або навіть передбачити своє майбутнє. Числа не брешуть — це абсолютна істина нумерології.

Незвичайні комбінації чисел

Якщо ви напишіть свою дату народження у звичайному та звичному форматі «день, місяць, рік», то зможете помітити вдалі комбінації чисел, які говорять про те, що ваша фортуна завжди з вами або, наприклад, що у вас є приховані темні чи світлі сторони характеру.

Є три рівні числових комбінацій:

  • перший рівень — однакові цифри у дні народження,
  • другий рівень — дві однакові останні цифри на рік народження,
  • третій рівень — ідентичні чи дзеркальні числа дня і місяця, наприклад: 10.01 або 03.03, 11.11 тощо.

Перший рівень: якщо ваш день народження випав на 11 або 22 число будь-якого місяця, то тут варто говорити про те, що ваші темні та світлі сторони характеру дуже перемішані.

У випадку з 11 числом, характер людини відрізняється справедливістю, але жорстокістю. Своїм бажанням творити добро і нести світло в житті людей, ви часто переходите лінію між добром і злом, не відрізняючи одне від одного.

22 число характерне для людей, яким уготовано долею чинити погано. Навіть прагнучи все зробити добре, люди, народжені цього дня, можуть натворити бід. Таких ситуацій у всіх буває досить багато, але в цьому випадку вони відбуваються із завидною регулярністю. Світла сторона таких людей — здатність до ефективного навчання інших, вони вміють ділитися досвідом.

Другий рівень: однакові цифри в році народження. У нумерології є цілком стійка думка про те, що кожні 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99 та нульові роки народжуються особливі люди.

Якщо числа парні (22, 44, 66, 88, 00), то людина намагається жити заради інших більше, ніж заради себе. Темна сторона такої людини — потужна імпульсивність.

Якщо останні числа року народження непарні (11, 33, 55, 77, 99), то ви, швидше за все, неймовірно егоїстичні, але, з іншого боку, ви хоробри та емоційно стійкі.

Третій рівень: дзеркальні дати та однакові числа дня та місяця. Якщо ваша дата народження відрізняється особливою красою перших чотирьох чисел, це показник того, що у вас є якась особливість.

Якщо у вас дзеркальна дата народження, наприклад 10.01 (десяте січня), 30.03 (тридцяте березня) тощо, ваші сильні та світлі сторони одночасно є і слабкостями. Наприклад, ви можете бути цілеспрямованими, але настільки, що це переходить усі межі, перетворюючись на неймовірну впертість. Ви можете щиро і сильно любити, але настільки, що це переходить у одержимість із нападами ревнощів. Ви — вкрай суперечливі люди, яким слід завжди себе смикати і стежити за своїми емоціями, щоб вони не відводили вас далеко від справжнього шляху.

Нумерологічний розрахунок для інших дат

В принципі, ви можете і порахувати свою нумерологію самостійно.

Вам необхідно скласти всі цифри з дати. Наприклад, ви народилися 31.09.1988: 3+1+0+9+1+9+8+8=39. Складаємо ще раз доти, доки не вийде число в діапазоні від 1 до 9. 3+9=12. 1+2=3. Наше персональне число з прикладу дорівнює трьом.

Розшифрування:

Одиниця означає, що світлою стороною вашого характеру є помірна самопожертва. Ви допомагаєте людям, яким нічого не зобов'язані. Це дуже добре допомагає вам шукати друзів і утримувати людей поряд, але, з іншого боку, поряд з вами дуже багато «прилипал», які харчуються вашою енергією та користуються вами.

Ваша темна сторона полягає в тому, що ви не цінуєте достатньо тих, хто дійсно вас любить і поважає. У вас кожна людина однаково гарна, що неприпустимо у дружніх та любовних стосунках.

Двійка. Ви егоїстичні. — це бажання робити все добре лише для себе. Незважаючи на те, що ви тримаєте у пріоритеті лише свою персону, у вас є і світла сторона. Полягає вона в тому, що ви вмієте кохати як ніхто інший. У коханні ви щирі. Це у вас і цінують ті, кому пощастило стати вашою другою половинкою.

Трійка — ви можете надавати неймовірну емоційну підтримку людям, причому робите це абсолютно автоматично. Ви випромінюєте добро, світитеся позитивом.

Ваша темна сторона — це непереборне прагнення розваг, схильність до шкідливим звичкам. Якщо ваше персональне число — 3, то, швидше за все, у вас є не одна залежність, від якої страждають усі навколо.

Четвірка означає, що ви випромінюєте добро, але у вас є схильність до недовіри. Якщо людина припускається якоїсь помилки, то ви її не прощаєте. Грубо кажучи, у вас пропадає до людей будь-який інтерес, якщо вони роблять щось погане. Ви не дізнаєтесь про причини і не намагаєтеся йти назустріч — ви просто обриваєте всі кінці та спалюєте мости. При цьому, якщо людина робить вам добро, то і ви здатні на багато чого заради неї.

П'ятірка. Ви допомагаєте людям шукати натхнення. Люди з такою кількістю долі є прагнення до пошуку чогось нового. Ви новатори, першовідкривачі за своєю природою. З вами неймовірно цікаво.

У негативний бік ця особливість обертається тоді, коли ви досягаєте своєї мети. Все стає сірим для вас, тому ви йдете далі. Ви досить вітряна людина, якій завжди хочеться чогось нового.

Шістка. Ваша сильна і світла сторона — реалізм. Ви можете оцінювати будь-яку ситуацію максимально об'єктивно. Це допомагає вам вміти прощати людей, давати їм другий шанс, знаходити шляхи вирішення будь-яких конфліктів. Ви — дипломати, яким нескладно порозумітися з ким завгодно.

Темна сторона вашого єства — прагнення до лінощів. Це не просто бажання нічого не робити, а непереборна потяг до прокрастинації.

Сімка. Ви — дуже закрита людина. Це негативно відбивається на оточуючих, які вас люблять. Звичайно, це може виражатися в схильності до усамітнення, але це дуже помітно. Ви любите і цінуєте самотність, ображаючи цим тих, хто цінує вас.

З іншого боку, ви завжди зібрані. Ви вмієте ділитися своєю впевненістю в собі, ви прекрасний лідер, хай навіть не зрозуміли цього ще до кінця.

Вісімка. Ваша темна сторона — песимізм. Будь-яка дрібна проблема приводить вас у сказ, роблячи з вас замкнутих людей. Ваш настрій постійно скаче, що негативно відбивається на оточуючих.

Ваша світла сторона, яка не завжди позитивна для вас самих — Філантропія. Ви допомагаєте людям, бо любите це робити.

Дев'ятка. Число 9 означає, що ви, швидше за все, беземоційна людина, або такою здається навколишнім. Ви дуже вимогливі до людей, що оточують вас, тому час від часу вам дуже важко приймати удари долі, адже справжніх друзів у вас мало. З іншого боку, ви можете дати будь-кому віру в себе. У вас є дар, який рідко проявляється, але чітко б'є в ціль, коли це необхідно. Вам вдається змінювати людей на краще ціною своєї вимогливості до них.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьо....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,25930500030518-/ /-pc-/
Top