counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Лютого
22 Лютого
21 Лютого
Всі новини...

Як залікувати душевні рани: найдієвіші методи


Переглядів: 27


Як залікувати душевні рани: найдієвіші методи

Душевні рани дістають усі люди — просто хтось вміє з ними справлятися, а хтось ні. Якщо у вашому житті щось погане, найдієвіші методи допоможуть вам пережити це швидше і з найменшими наслідками для психіки та енергетики.

Душевні рани слід заліковувати, не ігноруючи їх. Справа в тому, що вони можуть породжувати велику кількість негативних програм, які в майбутньому принесуть ще більше проблем. Саме тому намагайтеся дотримуватися порад, описаних далі.

Прийміть проблему

Більшість людей при отриманні душевної рани намагаються закритися від поганих спогадів та проблем, але це не правильно. Це найпоширеніша помилка із усіх можливих. Щоб залікувати рану, потрібно прийняти її та відчути повністю. Наприклад, якщо вас кинула кохана людина, не потрібно відразу кидатися в нові відносини. Переживіть те, що сталося, і прийміть це.

Коли нам дуже фізично, ми зосереджуємося на цьому місці. Те саме необхідно робити і за душевних проблем. Саме з цієї причини найкраща порада в даній ситуації — не ховайтеся від болю. Дозвольте відчувати те, що ви повинні відчувати в даний момент — сум, сум, самотність, обурення. Ви самі відчуєте, коли зможете почати долати це.

Не ховайте сльози

Коли людина себе стримує, це дуже негативно позначається на її чакрах та біополі. Найчастіше з нервовими зривами трапляються саме ті, хто намагається боротися з проблемами з перших хвилин, ховаючи сльози, надягаючи маску спокою. Багатьом здається, що це є демонстрація сили волі, зібраності, але це не так. Сильні люди дають хід емоціям, але швидко заспокоюються. Ті, хто тримає все в собі, просто бояться відкритись.

Філософський підхід

Дуже легко стає жити і боротися з проблемами, коли починаєш розуміти, що все, що відбувається, має як негативний, так і позитивний бік. Потрібно вміти відпускати те, що не повернути, і вміти приймати те, чого вам не втекти. Ставтеся до всього якомога простіше. Перестаньте аналізувати ситуацію. Оцінюючи себе та свої якості, ви зайвий раз страждаєте та переживаєте. Вийміть максимум користі з того, що сталося. Якщо ви зараз не можете знайти нічого хорошого в тому, що сталося або відбувається, значить, усвідомлення цього прийде потім.

Навчіться чекати

Недарма кажуть, що час лікує. Так працює наш мозок та наша енергетика. Згідно з дослідженнями, люди з часом усі погані спогади перетворюють на більш нейтральні. Якими б великими вам не здавалися поточні проблеми і хоч би якими глибокими бачилися душевні рани, завтра вони трохи затягнуться. Післязавтра — ще трохи. Це може тривати тиждень, а може й кілька років.

Слідкуйте за здоров'ям

Щойно ви зрозумієте, що негативні емоції тягнуть вас на дно, постарайтеся змінити свій спосіб життя. Людину, яка міцна фізично та енергетично, складніше зламати ментально. Саме тому експерти рекомендують у такі періоди краще висипатися, не налягати на міцні напої, краще харчуватися та займатися легкими фізичними навантаженнями. Бережіть тіло, і тоді душі ніщо не загрожуватиме.

Звертайтеся за допомогою до тих, хто вам дорогий

Якщо у вас є хороший друг, зверніться до нього за допомогою. Скажіть, що вам потрібно виговоритись. Розкажіть йому про те, що вас так засмучує або турбує, робить вам боляче. Зовсім не обов'язково чекати від цієї людини на якусь реальну допомогу. Те, що він вас вислухає, — це вже величезний крок уперед. Головне, щоб з вас не сміялися і не засуджували вас.

Ведіть щоденник

Це альтернатива спілкуванню. Якщо людина не має близьких друзів і не має кому поскаржитися, розповісти про те, що сталося, вона може почати щоденник — хоча б на той час, поки йому важко та сумно. Щоденник виконує роль слухача, причому найчастіше це корисніше, ніж спілкування з людиною. Виплескуйте емоції на папір — це дійсно допомагає впоратися із душевним болем.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки радять бути активними та рішучими Можливі нові проекти та ....
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки обіцяють вам неймовірні моменти пристрасті та романтики Ва....
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
23 лютого 2024 року обіцяє стати значним днем, повним астрологічних подій, які нададуть унікальні можливості д....
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Під впливом астрологічних аспектів 23 лютого 2024 року кожен знак Зодіаку стикається з унікальними можливостям....
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
Кожна людина по-своєму представляє справжнє щастя Іноді наші звички, уявлення про життя та ставлення до світу ....
більше матеріалів
/-0,25536799430847-/ /-pc-/
Top