counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Лютого
22 Лютого
21 Лютого
Всі новини...

Домашні квіти за знаком Зодіаку


Переглядів: 25


Домашні квіти за знаком Зодіаку

Рослини та квіти впливають на людину по-різному. Як вибрати рослину, яка допоможе створити в будинку сприятливу обстановку? У цьому питанні допоможе астрологія. Вже в давнину астрологи знали, якому знаку Зодіаку підходить та чи інша рослина.

Овни – натури сильні та рішучі. Для того, щоб посилити їхнє внутрішнє «я», астрологи рекомендують їм завести в будинку ехмею, колерію, герань та бегонію. Ці кімнатні квіти будуть благотворно впливати не тільки на клімат у будинку Овнів, але й набудуть позитивного настрою.

Телець – знак Зодіаку, що символізує багатство та працездатність. Для людей цього сузір'я потрібне постійне поповнення енергії, яку зможуть дати фіалки, каланхое, бегонія, глоксинія.

Допитливим та доброзичливим Близнюкам підійдуть аспарагус, папороть, плющ, хлорофітум і традесканція. Ці кімнатні рослини допоможуть зміцнити дружні зв'язки, покращать психічне та фізичне здоров'я свого власника.

Ракам, які як ніхто інший, цінують сімейне щастя та комфорт, рекомендується обзавестися вологолюбними рослинами із соковитим листям. Це алое, молодило, очиток, фуксія, пахіфітум. Ці квіти зміцнять родинні стосунки та створять затишну атмосферу навколо себе.

Леви потребують постійного кохання та реалізації у творчості. У цьому їх вірними помічниками можуть стати камелія, бальзамін, мімоза, китайська троянда та калу. Ці рослини не лише надають енергію Левам, а й чудово підкреслюють його царствений характер.

Квіти Діви – це драцена, роіцісус, фатісія, монстера, аукуба. Рослини знака Зодіаку Діва дають енергію підтримки імунітету і регуляції емоційного стану.

Терезами керує Венера. Це означає, що рослини цього знака Зодіаку мають бути не лише корисними, а й красивими. Квіти Терезів допоможуть налагодити стосунки з оточуючими людьми та розвинути смак. Людям цього сузір'я підійдуть хризантема, гортензія, целозія, лілія та азалія.

Скорпіони – самий таємничий знак всього зодіакального кола. Посилити магію чарівності та привабливість Скорпіонам допоможуть кактус, дурман, олеандр, гінура та фаукарія.

Активним Стрільцям підійдуть високорослі рослини: лимон, бонсай, домашній виноград та клівія. Ці квіти посилять у Стрільцях їхню світогляд і допоможуть у здобутті нових ідеї та планів.

Працьовитим Козерогам необхідні кімнатні рослини, які допоможуть їм покращити фізичне та психічне здоров'я. Це драцена запашна, фікус, товстуна, юкка. Ці рослини Козерогам можна тримати не тільки вдома, а й на роботі, оскільки вони надають енергії та активності.

Оригінальні Водолії постійно у пошуку нових ідей. У цьому їм допоможуть кімнатний клен, колеус, фіттонія, ятрофа, хрестовик та драцена. Ці квіти будуть стимулювати Водоліїв до нових починань, надавати впевненості та активності.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки радять бути активними та рішучими Можливі нові проекти та ....
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки обіцяють вам неймовірні моменти пристрасті та романтики Ва....
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
23 лютого 2024 року обіцяє стати значним днем, повним астрологічних подій, які нададуть унікальні можливості д....
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Під впливом астрологічних аспектів 23 лютого 2024 року кожен знак Зодіаку стикається з унікальними можливостям....
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
Кожна людина по-своєму представляє справжнє щастя Іноді наші звички, уявлення про життя та ставлення до світу ....
більше матеріалів
/-0,20005893707275-/ /-pc-/
Top