counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Березня
20 Березня
19 Березня
Всі новини...

Сонник: які сни попереджають про небезпеку


Переглядів: 9


Сонник: які сни попереджають про небезпеку

Доведено, що наші сновидіння мають прямий зв'язок із підсвідомістю. Знаючи, які сни попереджають про небезпеку, ви зможете вчасно вжити заходів та уникнути багатьох проблем.

З давніх-давен люди звертали увагу на нічні сновидіння. Безліч розповідей про нічні бачення, що застерігають про загрозу, мають реальне підтвердження. Наприклад, за кілька днів до бомбардування Хіросіми та Нагасакі деякі жителі цих міст бачили кошмарні сни, в яких міста перетворювалися на попіл.

Уві сні наша підсвідомість та інтуїтивне бачення не пригнічуються свідомістю, тому інформація, що знаходиться на тонкому плані, може бути сприйнята. Саме тому вкрай важливо не ігнорувати образи, які прямо вказують на небезпечне становище.

Випадають зуби. Зуби енергетично символізують захист людини та її соціальний статус. Співрозмовник із гнилими зубами викликає підсвідоме бажання триматися подалі. Тому сон, у якому ви втрачаєте зуби, може вказувати на неприємні зміни, хвороби та втрату поваги оточуючих.

Втрата зубів із кров'ю або під час бійки — хвороба родича або сварка з близькою людиною, яка, швидше за все, закінчиться розривом.

Смерч чи ураган. Образ сильного вітру завжди пов'язаний з кардинальними змінами та гнівом природи. Смерч, що приснився, що несе руйнування, завжди попереджає про події, які ви не в силах змінити. Якщо вітер не зруйнував ваш будинок і не завдав вам втрат, ви, швидше за все, опинитеся в небезпечній життєвій ситуації, але зможете уникнути небезпеки.

Вода на підлозі. Водний потік — символ стабільної сильної енергетики. Навіть бурхлива гірська річка не є попередженням про небезпеку. А ось розлита вода на підлозі в приміщенні або будинок, що наповнюється водою, сниться до великих сліз.

Хижі дикі тварини. Хижаки символізують велику та некеровану силу, що залежить від емоцій та непідвладну логіці. Напад хижих тварин уві сні — пряме попередження про фізичну загрозу вашому здоров'ю. Пом'якшити наслідки такого сну допоможуть захисні техніки.

Полум'я або пожежа. Вогонь — найнепередбачуваніша і найяскравіша стихія. Енергетика вогню зачаровує, але в цьому захопленні завжди є розумна обережність. Якщо вам сниться некерована стихія вогню, пожежа або вибухи, це говорить про небезпеку матеріальних втрат.

Мертві дерева та зів'ялі квіти. Здоров'я, довге життя та стійкість зазвичай асоціюються з рослинами. Мертві дерева з гнилим корінням, зів'ялі або висохлі квіти найчастіше сняться до хвороб, невдач і втрат.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Обереги для жінок
Обереги для жінок
Слов'янські обереги пов'язані з силами природи Її енергія здатна допомогти будь-якій жінці у пошуках щастя, у ....
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Закон чорної смуги: чи правда, що біда не приходить одна
Багато хто чув приказку про те, що біда не приходить одна Настав час пролити світло на те, чи дійсно існує чор....
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Місячний день сьогодні 21 березня 2023 року
Погодити день із настроєм Місяця важливо, щоб не оступитися і не викликати зайвих проблем Про те, яким буде 21....
Слов'янські обереги: значення та застосування
Слов'янські обереги: значення та застосування
З давніх часів наші предки використовували обереги для захисту та залучення удачі та благополуччя Майже кожен ....
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Як правильно носити кільця для залучення грошей
Для багатьох екстрасенсів кільця є звичним магічним атрибутом Вони вважають, що кільце можна носити не тільки ....
більше матеріалів
/-0,26492309570312-/ /-pc-/
Top