counter
Всі новини...

Сильні мантри для очищення карми


Переглядів: 67


Сильні мантри для очищення карми

Читання мантр — корисне заняття для тих, хто хоче позбутися негативу у житті. Мантри допоможуть стати кращими навіть тим, хто в них не вірить, адже вони працюють у будь-якому випадку.

Існує кілька різновидів мантр, наприклад мантра здоров'я та краси, мантра виконання бажань. Але в цій статті ми поговоримо про кармічне чищення для просвітлення та зняття негативного впливу навколишнього світу.

Мантра очищення карми

Одна з найсильніших мантр для очищення карми така:

ОМ ВАДЖРАСАТСТВА ХУМ

Найважливішою складовою ритуалу виголошення мантри є настрій на позитивне мислення. Мантри очищення заспокоюють розум, упорядковують думки і допомагають відмовитися від суєти. Вимовлені звуки резонансно впливають на енергетичні потоки, якими оточена кожна людина. Таким чином вони позбавляють навіть хвороб, адже найчастіше вони викликані саме негативною енергією, яка присутня на різних рівнях життєдіяльності людини.

Медитувати може кожен

Для найбільшого ефекту слід дотримуватися деяких правил. Підготуйте приміщення, де ви будете медитувати. Вам знадобляться свічки, ароматична лампа або ароматичні палички. Одяг кращі світлих тонів з натуральних тканин (вовна, льон, бавовна). Здійсніть обмивання, запаліть свічку та займіть зручну позу. Відмовтеся від проблем, налаштуйтеся на хвилю медитації.

Використання тихої ненав'язливої музики допоможе створити потрібну атмосферу. Якщо це ваша перша практика, зосередьтеся на будь-якому об'єкті. Можете уявити крапку на стіні. Сфокусуйтеся на ній та починайте читання мантр. Ви відчуєте, як тепло розливається по всьому тілу, погляд розфокусується, межі кімнати розмиються і з'явиться відчуття ширяння в повітрі.

Очищення карми може бути не прив'язане до певного місця. Заняття можна проводити й у русі (метро, автобус). Для обізнаних людей кількість медитацій може не перевищувати кількох підходів по 10-15 хвилин на день. Для тих, хто тільки почав осягати мистецтво читання мантр, буде достатньо п'яти хвилин на день. Слідкуйте за вашими внутрішніми відчуттями, щоб не зашкодити собі.

Новачкам не слід засмучуватися, якщо вперше не вдасться достатньо розслабитися і повністю зануритися в себе. Регулярні практики допоможуть досягти необхідного ефекту і ви досягнете єднання із собою та своїми думками.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів
/-0,2174289226532-/ /-pc-/
Top