counter

Знаки Долі, які слід помічати


Переглядів: 97


Знаки Долі, які слід помічати

Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях. Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запитання та привнести у своє життя добробут, достатньо подивитися собі під ноги.

Народна мудрість і спостереження шаманів злилися воєдино, щоб дати нам зрозуміти, які зі знаків Долі дійсно обіцяють нам приємні сюрпризи, силу, здоров'я та благополуччя. Предмети, дії та емоції — все це не тільки можна, а й потрібно спрямувати собі на благо.

Знаки Долі, на які варто звернути увагу

1. Пташине пір'я, за повір'ями, має сильну енергетику, здатну захистити будинок від будь-яких проявів негативу. Якщо ви виявите перо, принесіть його додому і поставте у вазу, або вставте у одвірок.

2. Річкові камінці увібрали в себе потужність водної стихії, тому є сильними джерелами позитивної енергетики. Декілька таких камінців наповнять вас і ваше житло силою.

3. Зарядитися силою Сонця можна за допомогою хитрощів, відомих шаманам з найдавніших часів. Коли Сонце буде перебувати до вас під кутом в 45 градусів, складіть великий і вказівний пальці. Спіймайте в трикутник сонячні промені і направте собі на маківку. Ця підказка допоможе вам посилити власну енергетику.

4. Пам'ятайте про законі бумерангу, і завжди шукайте способи допомогти нужденним. Добро обов'язково повернеться до вас.

5. Не жартуйте зі Смертю. Вона теж може пожартувати, тільки нічим не ризикуючи. А ви розлучитеся з найбільшою коштовністю — життям.

6. Не звертайте увагу на негатив. Ідіть високо піднявши голову, а в руці стискайте металевий предмет або камінчик.

7. У будь-яких невдачах черпайте натхнення у природи та неба. Просто підніміть голову вгору і пам'ятайте, що за щільними хмарами є тепле Сонце, яскраві зірки і нескінченний простір.

8. Доля підкидає нам випробування не для того, щоб зламати. Її уроки — найвища милість. Навчіться не пасувати перед труднощами та навчатися на своїх помилках, щоб передавати досвід наступним поколінням.

9. Вода — джерело сили та мудрості. Доля дає нам шанс заручитися підтримкою духу води — Використовуйте його. Кидайте у воду молоко, хліб та дрібні монети (останні лише у водойми без живих істот). Не кидайте у водоймища сміття — тим самим ви наражаєте на себе хвороби.

10. Не називайте своє минуле найкращим часом життя. Примхлива Фортуна може образитися і перестати давати вам приємні сюрпризи. Живіть щасливо сьогодні та завтра, а не в минулому часі.

11. Будуйте своє щастя разом із близькими людьми. Дійте спільно та з взаємовиручкою. Такий підхід до справи завжди знайде відгук та підтримку Всесвіту.

12. Доля постійно підказує нам, де і коли потрібно черпати енергію та силу. День літнього Сонцестояння — одне з найпотужніших джерел сили. Проведіть деякий час біля води та наберіть трохи з природного джерела (ключа, джерела). За допомогою такої води можна проводити всілякі обряди, лікуватися від різних захворювань, продовжувати красу та молодість.

13. У світі все перебуває в гармонії. Створіть гармонію в собі, перестаньте думати штампами і висловлювати думки інших людей. Живіть у взаєморозумінні, моліться тим Богам, у яких вірите, і не ображайте своїми висловлюваннями оточуючих. Доля вчить нас не помічати недоліків інших, а виправляти свої.

14. Спостереження предків підказують, що дикі дерева та чагарники знижують зростання культурних рослин у саду та городі. На невеликих ділянках використовуйте тільки домашні культури. Дякуйте природі за дари, і вона поверне вам подяку.

15. Використовуйте дощ у своїх інтересах. Потоки небесної вологи здатні нагадати про щось давно забуте, розбурхати емоції, заспокоїти і навіть змити весь накопичений негатив. Цей подарунок Долі має безпосередній стосунок до вашого благополуччя. Просто змийте з себе залишки злості та роздратування, вставши під теплий літній дощ.

16. Якщо ви відчуваєте тяжкість на душі, розкажіть про свої проблеми Всесвіту. Вона як ніхто інший здатна вислухати та підказати вихід із ситуації. До того ж людині часом потрібний сильний і мовчазний співрозмовник.

17. Ніколи не втрачайте зв'язку зі своїм корінням. Родова сила тим більше оберігатиме вас, чим більше ви приділяєте уваги живим і покійним родичам. Духи предків захищають весь рід, а Доля постійно показує нам їхню турботу. Важливо відчувати та бачити серцем.

18. Господині, купуючи продукти, повинні пам'ятати про те, що набувають щастя та здоров'я для всієї своєї родини. Ваша турбота йде від щирого серця. Доброзичлива Доля, спостерігаючи за вашим бажанням піклуватися про сім'ю, додасть вам оптимізму та сил.

19. У складних ситуаціях знайдіть можливість вибратися на лоно природи. Ставте їй запитання, і ви обов'язково отримаєте відповіді. Доля прихильна до людей із допитливим розумом і тим, хто не опускає руки перед перешкодами.

20. Довіряйте своїй інтуїції. Фортуна розмовляє з вами всіма мовами. Спостерігайте за змінами, які відбуваються з вами. Якщо вам щастить, значить, ви на правильному шляху.

21. Враховуйте перешкоди на своєму шляху. Одноразові «спотикання» зовсім не означають, що ви неправильно робите. Однак якщо перешкоди однотипні, а Доля немовби відвертає вас від справи, до цього варто поставитися серйозно. Проаналізуйте свої дії — щось ви, напевно, пропустили, і Доля дає вам шанс виправити помилки.

Предмети, які ви зустріли на шляху, теж символізують удачу або перешкоди. Деякі речі доцільно прийняти як дар, а інші обійти широкою дугою.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,27620315551758-/ /-pc-/
Top