counter

Як блокувати негатив людей, які вас не люблять


Переглядів: 31


Як блокувати негатив людей, які вас не люблять

Подобатися всім неможливо. Щоб не втрачати удачу та життєву легкість, важливо вміти блокувати негатив, що виходить від оточуючих. Експерти розкажуть про кілька корисних способів.

У більшості випадків своїми негативними вчинками та словами люди намагаються впливати на наші рішення та контролювати нас. Крім наведених нижче порад, дотримуйтесь дванадцяти законів Всесвіту, які не дозволять токсичним людям користуватися вами.

Негативні емоції — це нормально

Якщо заблокувати негативну енергію не виходить, важливо пам'ятати, що це також частина життя. Негативний досвід потрібний усім і кожному, якщо він правильно дозується. Грубо кажучи, для того, щоб людина відчувала себе живою і пізнавала чудові моменти радості, вона повинна мати в пам'яті щось погане, щоб їй було з чим порівнювати.

Якщо уявити собі людину, яку вирощували тільки в радості, то вона не простягла б у нашому світі й хвилини. Труднощі та негативна енергія оточуючих людей загартовують наше власне біополе і роблять його міцнішим із часом.

Вчіться на помилки

Якщо хтось негативний по відношенню до людини, причиною цього можуть бути його неправильні дії у минулому. Коли знайома чи незнайома людина виявляє злість чи агресію, важливо насамперед запитати себе: «Що я міг зробити не так?».

Звичайно, щодня виникають ситуації, в яких чиясь агресія справді спонтанна. Є важливий урок, який варто вивчити тим, хто відповідає таким людям такою самою монетою. Він полягає лише у трьох словах — «це не допомагає».

Є люди, які нас не люблять просто так. На них не варто зважати. Але якщо хтось недолюблює нас через щось конкретне, варто проаналізувати свої дії і зрозуміти, чи правильно ми вчинили. Якщо вади немає, отже, від агресора варто триматися подалі. Якщо ж припустилися помилки, можна спробувати її виправити.

Проводьте більше часу з приємними людьми

Навіть якщо хтось нас засмутив, образив або постійно виявляє до нас агресію на роботі, в інституті чи в іншому місці, важливо пам'ятати, що добрих людей набагато більше.

Саме з такими добрими людьми і потрібно проводити більше часу. Експерти зазначають, що якщо наприкінці та на початку дня хоча б 10-15 хвилин спілкуватися з тим, хто вас поважає, любить та цінує, можна нейтралізувати все те погане, що наговорили та зробили вам ваші недоброзичливці протягом дня. Це справді допомагає блокувати негатив.

Намагайтеся зав'язувати нову дружбу, спілкуватися з людьми і постійно знаходитись у пошуку тих, хто у скрутну хвилину скаже добре слово і нічого не попросить натомість. Визначити темні та світлі сторони характеру можна, знаючи лише дату народження людини.

Пам'ятайте, що неможливо подобатися всім

Само собою це знання не вилікує вас від отриманого негативу з боку іншої людини, але, принаймні, допоможе менше думати про це. Кожна людина повинна пам'ятати про те, що будь-якої миті її може хтось образити, і це не буде кінцем світу.

Що дійсно допоможе зцілюватися і струшувати з себе чужий негатив, так це вміння швидко перебудовуватись. Якщо хтось незнайомий накричав в автобусі або нахамив у черзі в магазині, немає приводу засмучуватися, адже ця людина може ніколи більше не з'явитися в нашому житті. Психологи та експерти в галузі біоенергетики радять не накручувати себе, а, як мантру, повторювати: «Нічого поганого не трапилося», адже так і є.

У очищенні від будь-якого життєвого негативу чудово допомагають п'ять спеціальних вправ. Пам'ятайте, що тільки ви вирішуєте, наскільки сильно на вас можна вплинути. Не давайте можливості ворогам та недоброзичливцям проникати у свій розум.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
1 липня о 0:27 розпочнеться 25-й місячний день Місяць перебуватиме у фазі спадання
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба закликає не сприймати події дня буквально, а сконцентруватися на самовладанні у будь-якій ситуації....
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба рекомендує цього дня зосередитись на поточних завданнях та зберігати самовладання у взаємодії з к....
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба опублікувала з прогнозом на 24 червня для всіх знаків зодіаку, приділяючи особливу увагу турботі ....
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам чекає активний день Ваша енергія буде на висоті, і це слушний....
більше матеріалів
/-0,1898729801178-/ /-pc-/
Top